top of page

UUE ENERGEETILISE TSÜKLI ALGUS

Nädal algab vana tsükli lõpuga, mis aitas meil avada oma südame ja mõistuse koostööd, aktiveerida paljudel kolmandat silma ja tuua teadlikkusse selle, kuidas me ise oma elu koos Universumiga kaasloome.


Nüüd on aga planeedile laskumas uued valguskoodid (tihtipeale läbi Päiksetormide), mis aitavad meil kiirendada kogu kollektiivset arengut vasaku ajupoolkera domineerimisest (ratsionaalse ja eraldava meele, endale allutada tahtva ahne hirmunud meesenergia võidukäik) tervemõistuslikkusesse – inimene kasutab oma vasakut ja parema ajupoolkera koos. Toimub nais- ja meesenergiate kosmiline harmoniseerimine.


Tihti avaldub see uue tervendava voo paketi tajumine halvas ENESETUNDES, aga mitte Päiksetorm ei tee meile halba, vaid ta aitab meil TUNNETADA, kus me ise enda suhtes halvasti ja mittehoolivalt käitunud oleme (näiteks teemades toitumine, puhkus, negatiivsete energiate sisseahmimine jne). Kui elad oma südamega kooskõlas, need energiad ei pruugi sugugi aga ebameeldivad olla. Me õpime elama oma TUNNETUSEGA KOOSKÕLAS.


Teisipäeval algab uus kahenädalane energiatsükkel, mis võib tuua kaasa suurema vajaduse olla vapper, julge, enda tõekspidamistele truu, mitte alla vanduda, kõigele ausalt otsa vaadata.

Oleme kogemas suurt kollektiivset ülestõsmise energiat ja on loomulik, et suurpuhastuse käigus tuleb nähtavaks palju vana pahna.

On vaja saada võitu oma madalasageduslikest hoovustest, pahatahtlikkusest. Sisemine valikute tegemiste koht võiks lähtuda sellest, et otsused, mida me teeme, on kõikide kõrgeima tee hüvanguks. Vastasel korral lood asjatuid kannatusi juurde. Uus tsükkel kutsub looma ilu, harmooniat kõikide asjassepuutuvate jaoks, aga võib tuua üles ka närvilisust ja tunnet, et elumäng on liiga kaugele läinud. Võib saada nähtavaks, et ollakse liiga oma rolli sisse läinud, egod on hakanud võimutsema armastava hoolivuse asemel. Oleks hea vaadata, et me ei läheks liialt äärmustesse oma sõnades, valikutes, katsuks hoida keskset teed, keskmes olekut. Selliselt mõjutame ka teisi, kes on veel uinunud olekus ja perutavad iga uudise peale ja panustavad seega suuremasse paanikasse. Hoides ise endas rahu, kutsub see kõiki ümbritsevaid rahusse.


Rahu harjutus:

1) võta ühendust maa-energiaga ja taotle tugevat maandust ja hinga sügavalt

(võid ka kujustada, et oled planeet Maa südamega ühenduses)


2) võta ühendust pea kohal oleva valhgusevooga (oma hingetarkusega) ja hinga seda oma kehasse, aidates energial laskuda alla

(võid ka kujustada, kuidas kõikidest taevatähtedes voolab sinusse valgus)


3) too tähelepanu oma kehasse, oma südamesse ja loo otsus: valin tulla oma südamesse ja elada rahu ja armastuse energias

Võid ka kujustada, et sa sulad rahuga täiesti üheks. Oled samastunud rahu-sagedusega.

Seejärel hinga mõned korrad hästi sügavalt, hoia silmad suletuna ja kui tunned veel ärevust, korda harjutust


Harjutusel on seda suurem mõju, mida rohkemate inimestega seda koos praktiseerida. Võid seda õpetada kõigile ja kasutada ka oma peres, koolitustel vms. Ei ole vaja mainida, et Stellalt õppisid. Võta see enda omaks ja tea, et rahu on meie loomulik olek.


Järgneva kahe nädala jooksul on soovituseks, et ära langeta otsuseid, kui oled väga õnnelik või väga hirmul – lase pigem olukordadel rahuneda, taasta enda teadlik harmooniline tasakaal ja tunneta rahulikult, kui on suured teemad vaja uude joondusesse seada.

Kuna meie sisemine lõvi-energia ärkab väga võimsalt, on vaja aru saada, et mida suurem vägi, seda suurema õrnuse ja tasakaalukusega sellega tuleb ringi käia. Tulemas on ka täiskuu R 18.03.2022 09:17 – seega alates kolmapäevast nädala lõpuni võta asju kohe veel kaks korda rahulikumalt, kui muidu, sest paljudel võivad katlad üle keeda ja täiskuuenergia võib võimendada sääse täiesti metsikuks elevandiks. Loomilikult on väga lihtne jääda uskuma inimesi, kes soovitavad hirmust lähtuvalt paanikasse minna ja sajas suunas korraga kõigele vastu võidelda enda sees. Kuid see on hirmu-deemoni toitmise lemmikvõte. Inimeste valukehad on harjunud norima paanikalugusid, sest see on olnud tavaline energeetiline toit. Põnevus. Adrenaliin. Ühtekuuluvustunne – teistel on halb, minul on halb, me kuulume kokku. Nii kaua, kui inimesed armastavad action-filme ja õudukaid, siis on täiesti loogiline, et alateadlikult kutsutakse selliseid energiaid ka oma igapäevasesse enda elu reaalsuse kogemusse. On vaja lõpetada oma hirmu- ja valukeha toitmine. See on väga oluline, sest inimesed hakkavad üha enam nägema, kuidas nende "meelelahutus" hakkab muutuma igapäevaseks elukogemuseks. Meil võetakse loorid ära, mis meid on kaitsnud. Nagu lastel võetakse abirattad ühel hetkel ratta küljest, et nad õpiks tasakaalu hoidma, nii õpetatakse ka meid energeetiliselt hoidma puhtust ja korda. Aga ärge muretsega – harjutamise ajal on meiega ka kaitseinglid, kes ei lase meil päris käntsa käia. Aga meil on vaja see koht selgeks saada. Sest LOOJA-olemustena me LOOME oma elusaatust.

Oleme kõik oma isikliku elu loojad, aga me loome ka kollektiivselt. Perekonnas mees loob energeetiliselt ka oma naist ja naine meest. Vanemad loovad oma lapsi. See on suur vastutus – nii nagu oletad, sellesse mustrisse seda inimest ka kutsuma hakkad. Kui näed naises Jumalannat, hakkab ta alateadlikult sellesse mustrisse minema. Vaatle – mida sa lood. Kui ei meeldi, on ehk aeg uuesti valida oma loomine.


Kui te loete ennustajate juttusid, kes räägivad maailmalõpust, siis mitte ta ei ennusta, vaid kutsub oma hirmudeemoni-energiaga teisi looja-osasid seda kaaslooma. On vaja luua uus visioon – lõdvestuda ja võtta enda sees ühendus selle osaga, kes tahab toita armastust, kes armastab armastust, kes soovib elada armastuses, enam kui hirmus. Ja siis hakata seda energiat võimendama. Mitte ei ole vaja elule vastu hakata, aga elu vastu võtta. Ja siis suhelda oma südamega ja küsida – mis ma selle kohaga teen? Süda, mida mul on vaha teada? Süda, millele ma võiks täna keskenduda, et luua kõrgeim elusaatus nii endale kui oma ümbritsevatele?

Probleem võib seisneda selles, et inimene arvab, et ta elu on ju õudne, mis toredusest me räägime. See on stress ja pinge inimese kehas, mis seda stressi juurde tõmbab. Et stressist vabaneda, on aga väga palju eri meetodeid, kuidas neid vabastada – vabastav tants, hingamistehnikad, igapäevane meditatsioon jne. Me saame ühiselt kaasluua uue reaalsuse.


Armastus on nagu vesi – kui me teda ei luba, oleme jääs, kui lubame, hakkab elus kõik õigesse paika voolama. Alustada kasvõi sellest, et hinga sisse armastust ja ole avatud maagilise maailma abile, kutsu enda kaitseinglid, valgusemeeskond, ülestõusnud meistrid, ükssarvikud, Jumal, Karlsson katuselt, kes ütleks sulle rahu-ainult-rahu – kellesse iganes usud!

See kahenädalane tsükkel kutsubki meid üles VALIMA uutmoodi, valima armastuse, valima lahendusele keskendumise, valima hoolimise, äratama endas USALDUST ELU SUHTES. (Võid vaadata spetsiaalset kaardilugemist sel teemal siitkaudu).

Selleks, et seda saaks valida, on vaja kõigepealt aga valida ISEENNAST ARMASTAMA. Soovitus on – õpi endasse kutsuma õnnistuste sagedust, rõõmu ja pehmust. Võid kutsuda ka Shambala energiat. Võime öelda, et see on puhta õndsuse teadvuseseisund. Võid selle kohta uurida ka näiteks internetist, aga eelkõige soovitan seda hakata TUNNETAMA omaenda kehas. Õnnistused sulle ja su perele!

Stella


Nädala täispikka ülevaadet koos päevade kaupa energiaprognoosiga saad vaadata/kuulata siitkaudu.


Meditatsioon LÕPMATU ANDESTUS ülevalt siit lingi kaudu kuni K õhtuni, kuni P südaööni registreerunuile koos kingitusega. Saad lähemalt lugeda siitkaudu (vajutades bannerile):


2 ความคิดเห็น


Katrin hüva
Katrin hüva
13 มี.ค. 2565

Südametänud Sulle Stella, et selle kõik siia reaalsusesse tõid. Mul jooksis sama info sisse ja siin sa oled . Imeline kui lahti kõik on praegu. Ole kohe väga väga õnnistatud. Nii On🙏🕊🤍

Rahu ja õnnistusi kõigile Teie südametesse ja Teie peredele ja lähedastele. Hoiame Armastusel Silma peal😘

ถูกใจ
Enela Torim
Enela Torim
18 มี.ค. 2565
ตอบกลับไปที่

Nii ilus ja hoiame Armastusel silma peal 🙏💖🍀✨😎🦄💃

ถูกใจ
bottom of page