top of page

Taotluspalve liigse leplikkuse vabastamiseks

Tere armas! Kas oled tajunud, et kuna tahad olla aeg-ajalt hea inimene teistele, teed endas allahindlusi, unustad enda vajadused ja soovid ning hiljem on su enda rahakott tühi, meel mõru ja kurnatuse tunne?

Ehk on aeg õppida olema enda suhtes armastavam ning mitte oma ressursse kõigile laiali jagama? On väga tervislik mõelda ka endale, oma vajadustele? See pole patt ega kuritegu luua endale elu, kus oled ise maast laeni õnnelik! On hea leida tervislik taskaal andmise ja saamise vahel.


Kui meie kultuuris on õpetatud, et oi kui hea, kui inimesed armastavad anda. Aga kas keegi õpetab ka vastu võtma ja hoidma?


Muidugi võib olla emal-isal mugav, kui laps õpib olema nende toeateenijaks või köögitüdrukuks – nii on paljudes peredes laste roll teha töid, mida vanema ei viitsi-saa või taha. Hiljem täiskasvanuks saades arvavad selliste perede lapsed, et nede roll ongi ennast unustavalt kogu aeg teisi teenindada, enda asjadega tegelemata. Selline liigne leplikkus võib aga hakata tervisele pluss lisaks röövib vajaliku aja ja energia, kus inimene peaks tegelema hoopis oma hingetööga, mitte kõike väge kogu aeg laiali jagama.


Kui tunned ennast mingis sellises kohas ära, siis on ehk järgnevad teadlikust taotluspalvest su elus abi. Kasuta, kuniks oled muutnud oma mustrit!


Keegi teine ei saa sinu eest su hinge tõelist missiooni ära teha. Selleks tuleb aga võtta aega. Julge seada selgeid piire ja häälestu tagasi tervemõistuslikkusesse!


See on peatükk raamatust Meie külluse rada:


Ma valin nüüd ja praegu häälestuda enda kõrgeima elusaatuse kohaselt.

Minu küllusteadvuses elamine sõltub minust endast, ei kellestki teisest. Valin enda väe tagasi võtta kõikidest suhetest, õpetusliinidest, kogemustest, kus mind on vähendatud vähemaks kui mu tõeline lõpmatu piiritu Armastuse olemus ning tunnistan ennast vabaks. Andestan endale, et olen olnud nõus nende lugudega kaasa minema ning tänulikult ja alandlikult valin kõik need mustrid, mille kaudu olen õnne ja ilu oodanud väljastpoolt, pöörata tagasi enda sisse.

Kõik need suhtumised, suhted, elamused, ootused, lootused, mis on olnud suunatud väljapoole, pööran valguse kaheksatena tagasi enda sisse. Sellega terveneb mu hing, mu valguskeha ja mu teadvuse olemuse taipamine.


Otsustan nüüd ja praegu valida enda ellu selle, mida päriselt tahan. Minu optimism toetab mind. Valin vaadata oma tulevikku lootuse ja optimismi silmadega.

Otsustan kõik enese vähendamise lood katkestada, tühistada, eristada ja vabastada. Välja minu väljast! Valin olla otsusekindel, enda valguses kohal, kiirata enda lõpmatut valgust kõigis suundades ning tunnetada rahulolu iseendas.


Ma ei pea leppima enam mitte millegagi, mis mulle vastumeelne on. Ma ei pea taluma kellegi halba käitumist ega püüdma kellelegi meele järele olla. Mul pole vaja kellelegi midagi tõestada ega kedagi ümber teha. Mul pole tarvis olla leplik, kui ma ei tunne selleks loomulikku kutset.


Just täna asun endale looma uusi võimalusi ja eeldan võitu, naudin protsessi ning olen siin ja praegu selles hetkes kohal.

Valin tulevikuvisiooni, mille mu süda on mulle kinkinud. Kui selget visiooni pole, siis võtan rahu aega, et südame visioonist teadlikuks saada hirmumaailma lugudega kaasa sõitmise asemel. Mu elu on määratud liikuma Armastuse rada ja ma tunnen selle ära suure rõõmu tunde järgi.

Kui kohe on rõõmuga raske kontakti saada, palun nõustaja/psühholoogi/terapeudi abi, kes saab mulle vajalikud eneseabi tööriistad anda, et ma oma kivikooriku seest ise välja saaks pugeda. Rõõm pole pelgalt tunne, see olen mina!

Olen avatud uutele lähenemisnurkadele, huvitun omaenda elu kaasloomisest. Loon ise endale südamega kooskõlas oleva eesmärgi ja mõtestan oma elu lahti just vastavalt sellele, mida Armastus läbi minu kogeda soovib.


Lõppude leinamise ja taganutmise võtan ka endas vastu, kui neid peaks tulema, ent valin olla teadlik, et see leinaprotsess ei kestaks igavesti, vaid et see saaks tehtud teadlikult ja õnnistusega.

Asun keskenduma uutele algustele. Tänan, et oleme kogu inimkonnaga jõudnud juba nii kõrgesse energiasse, et ka need kohad, millega olime harjunud leppima, ent mis polnud meiega kooskõlas, lõpuks ilmsiks tulevad ja me need üheskoos läbi saame valgustatud.


Ma võidan igast olukorrast, sest igas olukorras on mingi imeline kingitus, mida saan uue elu loomisel vajaliku teadmise ja oskusena ära kasutada.


Raamatust Meie külluse rada

praegu 50% soodustusega saadaval siin lehel


Meditatsioon musta maagia, needuste, kaetuste ja negatiivsuste eeladamiseks oma energiakehast ja jumaliku juhatuse saamiseks omaenda kõrgemalt olemuselt on saadaval kuni T õhtuni siitkaudu.Õnnistusega

Stella

コメント


bottom of page