top of page

Shambhala kui valguse oaas

Tihti inimesed arvavad, et õnne kogemiseks on vaja rohkem ja veel ja enam ja siis veel ja veel ja veel. Tegelikult on suurim õnn, kui on just nimelt vähem, mille üle pead murda. Vähemalt aeg-ajalt lubada oma peakesele puhkust pidevate dopamiinilaksude tagaajamise vahepeal. Sellised rahu- ja mitte-oma-elu-pidevalt-muuta-tahtmise-kohad on aga vägagi müstilised – just nendel hetkedel toimuvad inimestes tihtipeale väga suured sisemised läbimurded ja avanemised uuele maailma mõistmisele.

Preestrinna hingeülesande kandjana on minu tööks juba palju aastaid ja elusid olnud tuua teile just neid sagedusi ja energeetilisi "eineid", mida hing on igatsenud, mille järele on olnud janu. Isu areneda ja oskus võtta vastu enda tõeline olemus, loob uue tugevuse ka maises maailmas hakkama saamiseks. Kuna minu tegevusest ja jagatavast ei parane mitte vaid inimeste nähtamatu maailma tasand, vaid kogu elukvaliteet, siis ei nimeta ma ennast Vaimseks Õpetajaks, vaid olen meeldetuletaja, et õpetus on sinu südames ja sinu süda on otsene värav Kõrgema Teaduse ja teadlikkuse juurde.

Olen Elu sõnumitooja. Olen teeviit, mis suunab sind sinu tõelise väe juurde. Sul pole vaja saada vastuseid endast väljastpoolt, ega jääda sõltlaseks "õpetaja" seelikusabast kinni hoidjaks, vaid sinu roll on tulla OMA VÄESSE.


Usun, et meil pole mitte vaja niivõrd palju fakte juurde õpppida, kui just seni õpitu endast maha pühkida, et päris enese tõde saaks tulla nähtavale.


Maagiliste õpetuste seerias on mul olnud au kanaldada mitmeid meditatsioone, meelerännakuid ja müstilisi pühitsusi, et inimesi aidata tagasi oma väesse astuda.


Kes koges sel nädalal Shambhala juhendatud esimest pühitsust mu kodulehe kaudu, siis ilmselt olete te juba ka praktiliselt saanud vastu võtta selle kogemuse, tunde ja taju, mida tähendab tõusta duaalsustest kõrgemale.


Tuli selge juhatus siin Sri Lankal kanaldada ka teine pühitsus ja seda saate nüüd sellel nädalal kogeda, kes sooviks esimesele pühitsusele lisa. Leiad lähema info ja MP3 siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


See on väga puhastav ja vabastav protsess, – kes on igatsenud kergendust endale peale võetud ahelatest vabanemiseks, siis ma usun, et see siin on just sulle.


Keda huvitab veidi sügavamalt Shambhala teemaga tegeleda, siis jagan siin allpool ka seda, mida mu õpetaja Sahajananda on selle kohta rääkinud. Kes soovib, siis tema ingliskeelset täispikka loengut saate selle teema kohta kuulata siitkaudu.


Shambhala on tajutav nii "paigana", aga ka teadvuseseisundina.


Shambhala on kaastunde, armastuse, vabaduse ja valguse oaas materialismi ja teadmatuse kõrbes…


Tantristlikus budismi õpetuste kohaselt on Shambhala jumalik kuningriik, Kalatšakra õpetuste allikas.


Paljud esoteerilised traditsioonid kirjeldavad seda kui planeedi teadvuse keset. Shambalat võime tajuda kui maailma vaimset generaatorit, mis on jumalikule tahtele palju läbipaistvam. Seda peetakse bodhisattvate koduks ja vaimse sangha täiuslikuks arhetüübiks.


Shambhala on täiuslikkuse väljendus, rahu ja harmoonia ülim ilming, nende elukoht, kellel on puhas mõistus ja hing, kes kiirgavad kaastunnet ja igatsevad vaimset ärkamist, mis tooks kasu kõigile elusolenditele.


Shambhala on kosmilise kultuuri ja vaimsuse allikas, mille esindajad on inimkonda läbi sajandite peenelt kaitsnud ja suunanud, justkui õigesse suunda kutsuva tähevalgusena.


Shambhala teadvuseseisund on justkui peegel sisemise dimensiooni kogemuseks, vaimse südame sära taipamiseks.


Kaunis keskaegne sufi lugu "Lindude konverents" kirjeldab lindude teekonda, et leida oma legendaarne kuningas Simurgh. Pärast paljusid väljakutseid ja aastatepikkust otsimist mõistavad nad lõpuks, et Simurgh (tähendab "kolmkümmend lindu") pole midagi muud kui nemad ise. Teekond oli vajalik ainult nende dualistlikust nägemusest ülesaamiseks. Shambhala teekond on selline…


Leiad nii Shambhala I kui II pühitsuse MP3 selle lingi kaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistusega

Stella



Comments


bottom of page