top of page

MAAEMA JA ESIVANEMATE TOETUS SULLE

Oled igatsenud tunda tugevamat kontakti enda eluga, enda missiooniga, enda keha-hinge ja meele vahel? Tea, et läbi palve planeet Maa südamele võtame me kontakti kogu Elu kõrgema intellektiga. Maa-ema on elus ja ta vastab meie palvetele, kui me selle väeka elusa energia poole valime pöörduda!


Planeet Maa elus-olemist tasub meil kõigil teadvustada. Palneedil on oma mälu, oma vägi, oma oskus meid suunata, anda meile energiat läbi meie enda elujõu e kundalini-kanali, kui selleks on õige koht – vastavalt meie hingedevahelisele kõrgemale kokkuleppele. Samuti saame ka oma Esivanemate toetuse teadlikult vastu võtta – luues selged otsused ja palved, saame vastu võtta just need energiad, mis on meid toetavad ja väestavad ning vabastada karmarollid, mis pole meie kõrgeimaks hüvanguks.


Iga kord, kui me loome teadliku ühenduse enda individuaalse mina ja Planeedi Kõrgema tarkuse vahel, tugevneb meie oskus olla täiuslikus harmoonias looduse ja loomulikkusega, suureneb võime vähema pingutusega luua palju enamat. Selline loodusega üksolemise kogemus ei too mitte vaid lühiajalisi toredaid elamusi, vaid häälestab meid meie enda kõrgema intuitsiooni ja kogu Universumiga kõrgemasse kooskõlla. Elades kõrgemas harmoonia-seisundis kiireneb meie unistuste täitumine, suureneb üleüldine heaolu ja kergus oma elu loomises, tulevad suurepärased ideed ja võimalik, et ka tervislik seisund saab olla palju parem. Ühenduses on rahu ja turvalisus.


See meditatsioon-energiaseanss on spetsiaalselt loodud ja kanaldatud neile, kes soovivad kogeda suuremat turvatunnet, hoitust, kaitstust, mis saab avalduda igapäevaselt läbi iseenda tunnetuse.

 


Me võime küll luua nö väliseid näilisi turvalisuse kogemusi – sõprusringkonnad, suuerm kogus raha pangaaarvel, kindlustused jms, aga tegelikult sügav sisemine kindlustunne saab alguse mitte väliste tegurite kogemusest, aga iseenda sees tundest ja energeetilisest ühendatusest maa-energiaga – armastusest elu suhtes ja planeedi suhtes, iseenda elu suhtes ja teadmisest ning tundest, et igas olukorras on olemas suurepärane lahendus ning et oled kogu aeg hoitud ja kaitstud, ükskõik, mis välises maailmas toimub.

 

See energeetiline toetus, mida saame oma esivanematelt, kes on juba planeedilt lahkunud, on kogemus, mida on vaja ise taasluua, kui tunned, et ühendus on katkenud või tunned end üksiku ja hüljatuna. Universumi seadus on see, et meil on maapealsete hingedena tarvis osata ise ühendust võtta, kui soovime abi nö nähtamatust maailmast.

 

Kõik on omavahel ühenduses ja kõikidel kogemustel on nii edasiulatuv kui tagasiulatuv vägi.

 

SAAD KOHESELT KUULATA JA ALLA LAADIDA KA MP3 SPETSIAALSE ENERGIASEANSINA SELLE TEEMA VÄESTAMISEKS


Selle nädala seanss on spetsiaalselt pühendatud sellele, et saaksime kiiret ühendus enda kõrgema mina, sügava rahu kogemusega, tugeva õnnistuse kogemuse ja õnnistuse läbi ühenduse ka enda esiemade ja esi-isade väe ja toetusega. Läbi rahu saab sündida uus tugevus, mõistmine ja teadmine, inspiratsioon edasiseks eluks kõrgeimal moel. Sa väärid elamist tõelises rõõmus ja armastuses, mis kiirgub sinu enda seest tervesse maailmasse!


Saadaval on eelmüügis ka


KAKSIKLEEGI KAARDID –

99 SÕNUMIT SINU KAKSIKLEEGITEE TOETUSEKS

 

Kaksikleegi sõnumid on kanaldatud mitmete aastate jooksul, tänu nendele energeetilistele kanaldustele olen kohtunud oma kaksikleegiga, kellega hetkel elame koos siin Sri Lankal. Nüüd oleme teile valmistamas spetsiaalseid kaarte, et ka teie saaksite leida oma parima sõbra, kallima, vaimse õpetaja ja kui soovid, – siis ka abikaasa – ühes isikus.

 

Need sõnumid aitavad sul kiirelt häälestuda iseendaga paremini kontakti ning saavad olla suureks abiks sellel väga põhjalikul vaimse kasvu protsessil, mida Kaksikleegi teekond endast kujutab.

 

Kui Kaksikleegi mõiste sind ei kõneta või tekitab eri arusaamu, võid selle sõna asemel kasutada ka sõnapaari Tõeline Armastus.

 

Kaartide selgitused leiate nii Jumaliku Neisenergia printsiibi kui ka Jumaliku Meesenergia printsiibi selgituste kaudu, mida mina ja mu kaksikleek Ruwan meile kanaldanud oleme. Nii saate kogeda ja vaadelda, mismoodi mõlemalt poolt asjad paista võivad ning saate mõista selgemini, kuidas see teekond saab lahtu rulluda looduse ja terviklikkusega kõige harmoonilisemas seoses.

 

Minu kaksikleek on sündinud 1979 a ja elanud Sri Lankal pea terve elu, reisinud palju ka eri maades, juba korra oleme käinud ka Eestis ja plaanime tulla Eestisse ka sel suvel. Meie kohtumine füüsilisel tasandil toimus veidi rohkem kui aasta tagasi, aga tema olemasolust tuli mulle teadmine juba aastal 2016, mil hakkasin ennast selleks suhteks teadlikumalt ette valmistama.

 

Võin päris suure kindlusega öelda, et mida parem ettevalmistus selleks suhteks teha, seda sujuvamalt kõik kulgeda saab. Kui sa tunned enda hinges ja südames kutset, siis tea, et ka sinu hing on valmis kohtuma oma teise hingekehastusega ning elul on teile palju imelist plaanis!

 

Kaartide ettetellimine kohta lisainfo ja näidisega saate tutvuda siit lingilt:
Saad koos kaartidega tellida ka supersoodushinnaga Soovin Õnne raamatuid.

Imeline kingitus nii endale kui ka sõbrannadele terveks eluks!


Õnnistusega

Stella

 

Commentaires


bottom of page