top of page

Eraseansid Stellaga

Olen oma hingemissiooni poolest kanaldaja – ülempreestrinna energia kandja, aitan inimestel kontakti saada nende enda kõrgema väe ja potentsiaaliga, ära tunda suurimaid blokke ning neid vabastada.


Minu seanssidel on tänaseks osalenud juba tuhanded inimesed ning oma elule uue säravama mõtte ja sisu leidnud väga paljud, kes on osalenud nii individuaalseanssidel, grupiseanssidel, koolitustel kui e-koolitustel. Ma töötan austuse põhimõttel – igaühe enda sisemine tarkus saab otsustada – kas ja mil määral pakutavat vastu võtta ja rakendada. Ma ei nimeta ennast tervendajaks, sest ma usun, et inimesed tervendavad ennast ise ja tervenevad ise, kui nad tõe ja terviklikkusega kooskõlas toimima hakkavad. Mina lihtsalt aitan näha, taibata ja õnnistan südamega kooskõlas elamise valijaid.


Minult on viimasel ajal palju seansse küsitud ja nüüd olen peagi tagasi kiirema internetiga kohas ja saan teile üle videosilla jälle ka eraseanssi pakkuda. 15. ja 24. aprillil on veel mõned vabad ajad.


Eraseanss on kanaldusprotsess vastavalt iga inimese vajadustele edasises arengutees, energeetiline harmoniseerimine ja tasakaalustamine.


Kasutan ka kaartide abi, saan teha kiiret seadistust su energiakehale, et tunneksid end oma elus kindlamini.

Kui soovid tulla seansile osalema mingi teistsuguse panustuse eest, võid ka julgesti teada anda, keegi ei jää ilma!
Teemasid, millest tavaliselt juttu on olnud: Kuidas muuta oma elu endale meelepärasemaks? Kuidas luua oma tegelikkus nii, et see oleks harmooniline, külluslik ja helge? Karmavabastus ja uinunud annete ja võimete äratamine. Valgustunud inimese töövahendite “alla laadimine” ja aktiveerimine. Mida on vaja teada uue aja energiates, et igapäevaselt hästi toime tulla? Ühendus teise ilma lahkunud sugulaste või sõpradega või sõnumid lastelt,

kes on veel tulemas. Kuidas luua küllust kõikidel tasanditel mänguliselt ja loovalt?


Lisainfo ja registreerimine:Ka oled teretulnud kogema selle nädala meditatsiooni.

Meditatsioon ENESEHINNANGU TERVENDUS sobib ehk kõigile neile, kes tunnevad, et nad on saamatud, jõuetud, abitud või vajaks lihtsalt selgemat äratundmist, kuidas oma elu edasi luua: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistusega

Stella


Comments


bottom of page