top of page

EDU VISUALISEERIMINE- EDU KOGEMUSE OLULISE VUNDAMENDI LOOMINE!

Armas Teekaaslane!

Jagan sinuga täna juhandatud meditatsiooni sinu enda kõrgema teega harmoniseerumiseks e EDU VISUALISEERIMINE ja tulevaste kohtumiste infot Lõuna-Eestis 19-20 juulil!


See on korrastav ja väestav protsess, mis saab aidata mõista, millele keskenduda, et sa ei looks hirmudele mõeldes koledustevoogu, vaid keskendudes edule hoopis hoiad elukursi õnnestumise lainepikkusel.


Edu visualiseerimine on iga edukogemuse väga vajalik etapp, ilma milleta on edu pea et võimatu!

Et hoida edukat eluvisiooni, on meil väga vaja, et mõistus e meel oleks piisavalt puhas, et ärevusevisioonid ei tõmbaks sind sinu kõrgema potentsiaali teelt kõrvale.


Miks on vaja enda energiakeha puhastada, et visioone tuua?


Mida kujustad, selles suunas oma elu kujundad!


Kuna kõik algab peale meie uskumustest – kui meis on palju vastukäivaid uskumusi e energeetilisi programme, võib olla meie loomisevõime pärsitud.


Nagu autoga sõites on meil tarvis olla keskendunud teele, mida mööda sõidame, on tarvis, et oma elu elades vaatleme seda, kuhu liigume – sest sellesse kogemusse me ka liikuda ka saame.


Kui loome oma elu hirmudele keskendudes,kogeme enam hirmuäratavaid kogemusi. Kui õpime hoidma fookust edul ja õnnestumisel, saame olla avatud EDULE.


Esiteks juba õige visiooni toomine vajab seda, et nii meie süda kui mõistus oleksid samale teemale keskendunud. Teiseks, et süda oleks piisavalt avatud, et kui kolmanda silma kaudu näeme või tajume, mõtleme või tunnetame enda tulevikku, siis et me poleks keskendunud mitte negatiivsetele õuduslugudele, vaid tõelistele terviklikkuse e armastusega kooskõlas olevatele potentsiaalidele.


Südamekeskuse puhtus eeldab aga meie võimet olla rahulikult ka keskendunud südame e Jumalikkuse tahtele läbi meie. Et mõista oma südame soovi, on tarvis usaldust, e maandust, on tarvis, et meie energiakehas voolaksid energiad automaatselt looduse ja loomulikkusega kooskõlas.


Selle seansi käigus me teemegi energeetilise korrastuse, et saaksid taibata seda, mida su süda tõeliselt soovib ja vajab – mis on sinu hinge ja kõrgema olemusega kooskõlas.


Seejärel kiirendame su eduvisioonide ellujõudmist andes energiakehale konkreetsed suunised ja juhatuse, et oleksid sel teekonnal kaitstud ja hoitud ning ei laskuks tagasi vanadesse mustritesse, mis võisid olla ennast pärssivad.


Enne selle seansi kogemist palun sul hetkeks mõtiskleda, mis eluvaldkonnas soovid suuremat edu kogeda.


On see iseenda mõistmine, suhted, tervis, rahaline edu, elukutse või midagi muud? Või on see terve elustiil, milles soovid uue lehekülje keerata enda elus?


Sinu enda aja võtmine iseenda jaoks avab Sulle väravad, läbi mille su kõrgem mina saab sulle saata uue insipratsiooni, uued visioonid, seeläbi ka uued kogemused.


Su tõeline algne olemus on EDU.


Seda teadvustades ja seda teadmist kasutades saame end harjutada kiirelt ja efektiivselt liikuma alati armastusena armastuse kogemusse.Võid seda seanssi kuulata mitmeid kordi - iga kord kuulates vali teema või eluvaldkond, millega seoses enda sees suuremat selgust soovid.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss. 

KÕIK SEANSIL OSALEJAD, KES LIITUVAD ENNE ESMASPÄEVA HOMMIKUT, SAAVAD KINGITUSEKS KAASA KA PERSONAALSE MINI-KAARDILADUMISE TEEMAL - ARMASTUSE JA SEKSUAALSUSE TEE ÜHENDAMINE, TERVENEMINE JA JUHATUS. Saadame kaardisõnumid laiali u 2 nädala jooksul!Leiad seansi MP3 allalaadimiseks kuni K-ni siitkaudu: https://www.stellashakti.com/


TULEVASED KOHTUMISED LÕUNA-EESTIS

KAKAOTSEREMOONIA ELVA KÜLJE ALL SUVEKESKUSES 19. JUULI ÕHTUL

REGISTREERIMINE AVATUD https://www.stellashakti.com/kakao2

(selle hooaja viimane meie keskuses!)

1-PÄEVANE MAAGILISE REIKI I ASTME KOOLITUS – ILMSELT AINUS KOHAPEAL KOOLITUS LÕUNA-EESTIS SEL AASTAL

L 20. juuli

Registreerumine meili teel inspiratsioonikool@gmail.com

Saad lisaks kohapeal koolitusele koolituse ka e-koolitusena järelvaatamiseks.

Teeme mitmeid praktikaid – teooriaosa saad mugavalt veel e-koolitusest üle vaadata.

See päev sobib väga hästi ka neile, kes on varasemalt maagrilise Reiki I astme tavakoolitusena läbinud.

Osalustasu 144€ enne 15. juulit registreerides, peale seda 166€.

Koolituse kordajatele soodushind 111€ enne 15. juulit registreerides.

See soodustus kehtib nii neile, kes on osalenud e-koolitusel kui tavakoolitusel.

Maagilise Reiki kohta saad lähemalt lugeda siitkaudu:

Õnnistusega

Stella🌸

Comments


bottom of page