top of page

Armastuse palve

Meie Olemus – Armastus


Olgu kõigile teada, et me oleme Üks Eluga – Üks Armastusega! See on meie tegelik algne olemus. Armastuse tahtmine saagu. Armastuse tahe sündigu. Nii nagu soovib meie Kõrgem Mina, nii sündigu meie igapäevaelu. 


Aitäh, et meil on alati olemas kõik, mis vaja, et täita Armastuse kõrgeimat tahet. Aitäh, et me oleme andestanud kõigile, kes on läinud Armastuse tahte vastu, sealhulgas ka iseendale. 


Aitäh, kallis Armastus, et oled meis nii tugev, et me püsiksime nüüd ja alati Armastuse kõrgeima tahte teel. Aitäh, kallis Armastus, et aitad meid nüüd ja praegu ja kohe tõusta oma Elu Peateele ning sellel püsida lihtsuses ja loomulikkuses.


Sündigu Armastuse Valguse tahe nüüd ja alati.


Tundku me läbi südame kuulamise ära Armastuse juhatuse ning olgu meie tavameel juhindunud sellest, mida süda meile tõeliselt väljendada soovib. Südame tarkus on meie tõeline üksolemise harmoonia teejuht ning hoidja.


Armastuse päralt on meie elu, Armastus annab meile meie väe, Armastuse tahe väärib austust ja selle jägi juhindumist. 


Armastus on lihtne, Armastuses elamine on kerge tundega, Armastusega üksolemine loomulikkus ja Armastuse teenimine toob kogemuse, kus Armastus kannab ja teenib meid veelgi suuremasse Armastusse.


Ja nii see on.
Uus kaksikleegi meditatsioon VASTUTUS JA TASAKAAL


❤️Et seda kuulata, saad tulla mu kanali VIP-liikmeks,et vaadata veel palju põnevat, mida tavakasutajad ei näe – saad valida erinevate boonuste vahel: näed liikmetele mõeldud videosid siit https://www.youtube.com/playlist?list=UUMOO_ToPqIBRiznX5Q9vzJwcwNeid meditatsioone saavad kuulata järgmised grupid: Meisterloojad, Teemantsüdamed, Superfännid Kaksikleegi meditatsioonide playlist: https://youtube.com/playlist?list=PLbB_w74_bzT7IQrkPhdqYvAkNrhHugkEx&si=g4yJXsjWBQRnsSml


Grupis Teemantsüdamed ja Superfännid saavad inimesed kuulata kõiki mu meditatsioone ühe kuutasu eest, mis on palju soodsam kui meditatsioone ükshaaval tellides. Neid kaksikleegi meditatsioone mu kodulehel eraldi praegu ei avaldata, need ongi vaid Youtube'i liikmetele kuulamiseks piiramatu aja jooksul.


Kaksikleegi teekonnal on ülioluline hoida end stabiilselt uskumise ja loomise tasandil. Muidugi võid ka ise luua taotlused ja endale sobivad seadistused, nende kuulamine pole kellelegi kohustuslik! Olen need salvestanud neile, kes vajavad inspikat ja julgustust. Kui tunned südamest kutset, soovitan alustada playlistis esimestest meditatsioonidest. Iga eelnev meditatsioon valmistab sind ette järgmiseks astmeks, et vundament oleks tugev. Mida enam selles sisemise tugevuse energias oled, mida need taotlused ja seadistused luua aitavad, seda kergemini see teekond lahti saab rulluda.


Ma kasutan neid meditatsioone ka ise pea igapäevaselt, kuna ühisväli on nii palju pahna täis, et tundliku inimesena hoida enda teadvus puhas ja joondunud sellega, mida ma päriselt kogeda tahan – Tõeline Armastus. Seda tuleb endasse treenida, ja see on täiesti võimalik, olen avastanud.


Nagu otsustad, nii läheb! Mõlemal juhul on sul õigus ja kogeda vastavaid tulemusi – kas uskudes, et tõeline armastus pole võimalik ja kaksikleegindus on muinasjutt – siis saad seda kogemust. Või usud, et kõik hea on võimalik ja elu võib olla veel ilusam kui muinasjutt – siis sel juhul hakkad kogema seda. Kõik hakkab peale uskumustest ja sisemistest otsustest ja vastavast käitumisest.


Soovitan kasutada ka seda Armastuse palvet tänase postituse päises, kui tunned, et vajad elus tuge Kõrgemalt Olemuselt. Tea, et meie palvetele vastatakse – mida korrutad ja endas hoiad, nii ka elusaatus lahti rulluma hakkab!


Ja mis saab juhtuda, kui hakkad palvetama – see on Ime! Palves võid pöörduda Armastuse poole. Kes usub Jumalasse, võid palvetada ka Jumala poole. Igaüks võib küsida ja palvetada nagu usub. Lihtsalt see sõn Jumal on paljude jaoks olnud kahjuks väga segase või lausa negatiivse laenguga. Ka sõna Armastus võib olla seondunud pigem valu ja pettumustega. Siis teadke, et Armastusest juhindumine pole lihtsalt mingitele maistele ihadele järele andmine, see on elamine sisemise rõõmuga kooskõlas. Rõõm on meie pärisolemus. Võid siis vahetada palves sõna Armastus välja sõna Rõõm vastu.


Ei maksa lasta ennast sõnadest segadusse ajada. Rõõm pole lihtsalt tunne, see on meie tuumolemus!


Meditatsioon JUMALANNA VÄE ÄRATAMINE ENDAS ootab huvilisi http://inspiratsioonikool.ee

See meditatsioon aitab äratada tasakaalu meie mees-ja naisenergiate vahel ning tõusta tagasi enda Looja-olemusse, kus me loome läbi Õnne kanaldamise enda ellu. Naisenergia e Jumalanna vägi on kanaldamise oskus – me võtame vastu juhatuse Universumist ja valime kõrgeima elusaatuse kogemusega kaasa liikuda.

Lisaks meditatsiooni MP3-le saad kaasa ka spetsiaalsed taotlused, et enda valguskanal hoida avatuna lahendustele ja eluga harmoonias toimimise voole.
Õnnistused kõigile!

Stella

Comments


bottom of page