top of page

UUDISED YOUTUBE*I VIP-LIIKMELISUSES

Heihopsti! Maagilist märtsikuud, kallid Teekaaslased!

Sain teie tagasisidest aru, et te tegelikult tahaksite seda Youtube'i VIP-liikmena kanali boonuste vaatamist soodsama tasu eest tagasi ning võtsin teie voogu kuulda!

*Uus grupp ☀️ Valgusepere on kõigile neile, kes tahavad vaadata videosid enne kui tavakasutajad.


Väikes selgitus ka, mis on VIP-gruppides erinevust:


☀️ Valgusepere saab vaadata videosid enne kui tavakasutajad (horoskoobid, kaardilugemised jms)❤️ Südameteelise grupp saab lisaks Valgusepere grupi boonusele kuulata/vaadata ka iganädalasi energiate prognoose / ennustusi / igaks päevaks toetuse voo ja olulisemate energiatega tööks vajalikud teadmised endale + laivide ajal ka kingituseks tasuta individuaalseid mini-kaardilugemisi


😍 Meisterlooja grupp saab kogeda kõike seda, mida eelnevad grupid + aeg-ajalt ka erilised minimeditatsioonid ja VIP-kaardilugemised.


💎 Teemantsüdame grupi liikmed saavad kogeda kõike seda eelnevat, mis on olnud juba mainitud siin tekstis + iganädalaselt minu kodulehelt meditatsioone ilma lisa-annetusi saatmata.


👑 Superfänn saab kogeda kõike eelnevat + toetada mind ja meie MTÜ tegevust ja soovi korral laiv-kaardilugemistel vastan su küsimustele alati eelisjärjekorras.Grupiga saad liituda endale sobival ajal ja just nii kauaks, kui soovid.

Liikmelisust saab ka tühistada ja muuta ka enda gruppi, kui on soovi.

Kõiki neid teenuseid pakub teile Youtube, kes nö ostab minu teenust sisse, võtab vahelt u 30% ja ülejäänu kannab mu MTÜ kontole kord kuus. Seega – kui teil on mingeid tehnilisi teemasid, siis tasuks otse nende klienditoega ühendust võtta.


➡ Kuidas liituda? Kliki siia lingile ja järgi juhiseid ekraanil:


➡ Kõik aktiivsed VIP-ideod leiad siit playlistist (Youtube lisab need sinna automaatselt)


➡ Kuidas vahetada VIP-gruppi?

Vastuse saad siit lehelt.Olen teile südamest tänulik teie toetuse ja abi eest, sellest on väga suur abi!

Õnnistuse ja tänuga

Stella

Comments


bottom of page