top of page

 

 MEDITATSIOON

ÕNNELIKU PARTNERLUSE LOOMINE NII UNIVERSMUI KUI ENDA JUMALIKU HINGEKAASLASEGA

(KUI VAATAD SEDA LEHEKÜLGE TELEFONIS, PALUN SKROLLI REGISTREERIMISEKS LEHE ALLAOSSA)

 

SEE SEANSS ON NII VALLALISTELE KUI KA PARTNERLUSES OLIJAILE, KES SOOVIVAD ENDA ELUSAATUSE VIIA UUELE ARMASTUSE TASANDILE. SEE SEANSS ON NEILE, KES SOOVIVAD

*  enda ellu kutsuda enda hingekaaslase, kes on kooskõlas su elu kõrgeima plaaniga, sinuga samal sagedusel ja valmis elama armastuse laineharjal

* häälestuda tõelisele armastusele - nii nagu häälestud, seda ka enda ellu ju ligi tõmbad!

* tervendada praeguse partnerluse energeetilisi mustreid, hoiakuid ja mõistmist, kas see suhe on sinu jaoks kõrgeim või ei

* rahuneda ja lõdvestuda ja tunda enda sees ära enesekindluse

* lubada enda ellu uue imedevoo

* anda vabaks karmamustrid, et elu saaks täita sind suurima õndsusega, mis vähegi võimalik

* luua selge visualiseerimine ja tunnetus enda armastavast suhtest ning seeläbi seda kogemust kiirelt enda ellu kohale kutsuda

* väestaada enda unistusi ja ideid ning soove seoses õnneliku suhte, abielu ja partnerlusega

 

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

Palun pea meeles, et tõeline armastus ei toimu pingutusega, vaid selles on lihtsus, loomulikkus, jumalik voolamine.

Kui voolamist ei ole, tuleks vaadata enda sisse - miks oled seda takistanud. Punnitamine on märk selle kohta, et see kogemus pole loodusega harmoonias.

Kui kaks inimest armastavad teineteist, leitakse võimalused vabanduste asemel.

 

Õnnelik suhe saab toimida, kui kaks inimest on enda südamega kontaktis, on ühenduses algallika mäletamisega eneses ning on saavutanud iseseisvuse õnne leidmisel enda seest. Siis on see jagamine, mitte armastuse väljateenimine, kavaldamine või lihtsalt eluga kaasa lohisemine. 

 

Palun pea meeles, et me oleme siin planeedil kasvamas ja arenemas ning on täiesti loomulik, et suhted võivad aja jooksul muutuda. Ent palun teavdusta selgelt ja pane tähele, et see muutus võib toimuda ka vägagi ühtesulamise suunas. See uskumus, et aja jooksul peavad suhted hääbuma, on vana ajastu jäänuk ning selle uskumuse võib lahkesti saata kosmilisse prügikasti.

Elades tõesena, tundes end ära armastusena saab igast hetkest sündida veelgi suurem armastus.

 

Pole õigeid või valesid suhteid, aga on olemas võimalus valida - missugusel kvaliteeditasandil sina enda elu elada kavatsed.

Kui tõeliselt otsustad, hakkab ka maailm sulle täpselt neid õigeid kogemusi tooma, mida soovid ja vajad.

 

Vahel on vaja enne enda elupartneriga koos olemist mingid asjad ära õppida. Et ei rikuks seda harmooniat enda vanade karmamustritega.

Seepärast ole kannatlik, endaga aus, õpi oma kogemustest, võta vastutus enda õnne eest ja jätka julgelt, püstipäi ja ära lepi eales vähemaga kui parim, mis sulle tõeliselt meeldib!

 

Õnnistusega

Stella

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Allalaadimise lingilt saad helifaili seekord parema kvaliteediga kui otse internetist kuulates, kuna fail on nii suur, et täismahus see otsekkuulamiseks ära ei mahtunud.

 

Õnneliku partnerluse loomineStella Shakti
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page