top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

MEDITATSIOON
IMELINE PÄEVA ALGUS
Imelise päeva loomiseks.
Kuidas alustame hommikut, sellest hakkab lahti rulluma kogu päev. Et alustada päeva tasakaalus, on hea luua energeetiline korrastus ja selged otsused, mil moel päev minema hakkab.

Olen selle tarbeks salvestanud meditatsiooni, mida saad ka sina kuulata, kui soovid. Eriti sobib see seanss neile, kes kipuvad ärgates olema ärevuses, üleväsinud või sisemises vastupanus elu suhtes. Sellised tundemärgid on selged sõnumitoojad, et energiaid on tarvis peale magamist korrastada. Nagu peseme hommikul hambaid, nii on vaja ka energeetilist korrastust teha.

Alustades päeva Universumi loova kõrgeima väega koostöös, hakkab aga terve päev sind justkui omadel tiibadel kandma. Olen katsetanud väga mitmeid hommikul ärkamise viise ja võin kindlalt väita omast kogemusest, et see hommikune 25 minutit endale võib päästa päevas tundide viisi muretsemisi või asjatute sebimiste laviini eest.

Enne P südaööd registreerijaile saadame u 14 päeva jooksul ka indviduaalsed kaardisõnumid ja kanaldan individuaalse edutaotluse, mida lausudes saad oma päeva kiirelt taas tasakaalu tuua või ka alustada päeva oma hingetee-mantraga.

Seansil loome

taotlused elu parimaks päevaks

maandatuse, energeetilise korarstatuse ja energiakanalite avatuse

lahenduste toomine

raskuste vabastamine

edutaotlused õnneliku päeva vooks

rahu ja stabiilsuse 

vabastamise vastupanust armastusele

tugevama intuitsiooni jaoks vajaliku vundamendi

Iga kuulaja saab seansi kaudu vastu võtta just seesuguse algallika seadistuse, mis sobib just sellel päeval ja selles aegruumi hetkes vastu võtmiseks. Võid kuulata kasvõi iga hommik.

Seanss on salvestatud Itaalias Toskaanas 2024 aastal.

Õnnistuse ja armastusega
Stella

 

Soovi korral said tellida seansiga kaasa ka personaalsed kaardisõnumid suve eduvoo väestamiseks, saadame laiali u lähema 14 päeva jooksul.

b-p2ev.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

meditatsioon-imelinep2evaalgus - 18.06.2024, 12.22Stella Shakti
00:00 / 23:54

Need seansid on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page