top of page
187609653_1195547480877893_2180965503710

Luna Shekhina ja Stella Shaktiga

pööripäeva

Naistering

 

Armas Jumalanna

Oled kutsutud osalema

21. juunil kell 13-17 Maagilisel Kõrvemaal

PÖÖRIPÄEVA-PÜHITSUSEL

 

Ootame sind suvisel pööripäeval kogema väestavat naisteringi mis on ühtlasi ka meie grupiliikmetele võimalus üksteisega lähemalt tuttavaks saada ja kogeda õeskonna ühtsust.

 

Naisteringid on suurepärane viis kuidas äratada ja tervendada oma Naisenergia. Häälestame selles pööripäeva ringis end üheskoos südamelainele, et elada päriselt seda elu millest unistame ja soovime.

 

Pööripäevasel häälestusel on suur jõud ja vägi. See energia annab meile võimaluse luua enda jaoks täiesti uus maailm, reaalsus, kus meie sügavam olemus ärkab ja uus voog hakkab meid kergusega kandma. Kui elad juba maailma kõige ägedamas reaalsuses siis saame seda üheskoos pühitseda ja õnnistada, tähistada ja rõõmustada.

 

Meie Naisteringide taotlus ja eesmärk on ühendada just neid Naisi kes soovivad oma eluteed luua ja kogeda läbi kõrgema südameteadvuse ning kogu seda loomet tõeliselt nautida. See on ühtsusteadvusel baseeruv ruum, mis toetab Sinu õrna Jumalannalikku olemust ja väestab selle ankurdumist.

 

Mida me sellel olemisel plaanime?

 

  • Jalutame Kõrvemaa maagilistel radadel.

  • Teeme koos lõket ja kogeme maagilist Kakaovaimu tervendust. (Kui oled lapseootel või tarvitad retseptiravimeid, anna meile sellest eelnevalt teada).

  • Kogeme turvalist ja hoitud ruumi, kus saab kuulata teisi Naisi ja jagada ka oma tundeid ja kogemusi.

  • Võtame kaarte ja kuulame olulisi sõnumeid. Tantsime ja naudime oma kehasid.

 

  • Laulame üheskoos mantraid Joome kosutavat taimeteed.

  • Kuulame ürgse looduse energiaid.

 

  • Tunneme, kuidas meie Õeskond meid toetab ja väestab Naisteringi.

Sündmus toimub iga ilmaga. Kui on liiga niiske kliima, sõidame tund aega edasi ja teeme sündmuse tubastes tingimustes.

 

 

REGISTREERIDA SAAD NÜÜD JA KOHE

siinsamas lehel, lisainfo kohaletuleku juhiste ja muu olulise infoga saadame 10. juuni paiku e-maili teel. Saad registreerides endale ka koheselt automaatvastuse meili peale (palun kontrolli, et kirjutaksid oma e-maili aadressi õigesti ja et oled kirja saanud, oma meilboksist – vaata läbi ka muud kohad kui inboks, kui sa kohe ei näe)

Küllusevahetus 88€

Osalustasu palun kanna ENNE REGISTREERIMISKASTI TÄITMIST EE287700771004071623 OÜ Larimar

Selgitus 21. juuni naistering

 

Kingituseks on Stella ja Luna poolt ühine kaardilugemine, mida saad näha juuni alguses, mis aitab Sul häälestuda enne üritusele tulemist avatud südame sagedusele ja saada sellest maagilisest võimalusest maksimum kasu enda jaoks.

Video KUIDAS VALMISTUDA ELU PARIMAKS SUVEKS

leiad meie FB Grupi aadressilt: 

https://www.facebook.com/groups/333769941511888

Grupp on ainult registreerunud liikmetele mõeldud.

Kaasa võta palun mugavad ilmastikutingimustele vastavad riided ja jalanõud, soovi korral ujumisriided, käterätik, soovi korral endale mingit snäkki, termosega taimeteed, gaseerimata vett, vihmakeep, padjake või bleed, millele istuda, väike vihikuke, kirjutusvahend kui soovid midagi üles kirjutada.

Enne sündmusele tulekut on soovitatav kergelt süüa, kindlasti eelnevatel päevadel juua ka juba piisavalt vett. Mida puhtam su keha on, seda mõnusamalt tavaliselt kakaovaim ennast tunneb ja kogu olemine on voolavam ja pehmem, kuid kindlasti mitte ennast näljutada. Ideaalne oleks hommikupoole toituda smuutist jms kergest.

Võite täitsa vabalt juba ka varem kohale sõita, et omapead juba metsaõhku nautida ja piknikku pidada

Transpordi suhtes saame FB grupis pidada nõu, et kes vajab transpordiabi, saab sellest teada anda ja kes soovib häid karmapunkte teenida, saab teisi aidata, et kohale jõuda.

 

Pööripäeva Naisteringi on piiratud kohtade arv!

Registreeri palun siin lehel täites registreerimiskast

Lisainfo ja registreerimine: valgusesonumid@gmail.com

 

 

 

Õnnistusega ja imelisi uusi alguseid soovdes,

Stella

bottom of page