top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

KÕRGEMA POTENTSIAALI ELU VOO JUHATUSEL

TEEMANT-TERVENDUSE 4. FAASI SEANSS (võib kuulata ka enne teiste läbimist)

Teemantenergia-tasakaalustamise meetod on Stella Shakti kohandatud energiatöö, mis põhineb iidsetel veedadel, uuema aja energiatöödel nagu reiki ja ülemaailmselt tuntud energiatööl EMF Balancing Technique. EMF meetodit praktiseeritakse nii Venemaal kui Saksamaal ka ametlikult taastusravis, ehk on meditsiinitöötajate poolt tunnustatud ja teaduslikult uuritud toimiv viis inimese heaolule ja võimalikele tervenemisprotsessidele kaasa aidata.

 

Meil kõigil on sündides kaasas mitmed kingitused, mida siin inimeseks olles enda ja teiste jaoks saame enda elus lahti pakkida. See seanss aitabki väestada Su kõrgeima potentsiaali teel käimist, avada Su mõistmine selle suhtes, kes tõeliselt oled ning näha ka uusi võimalusi elus edasi liikumiseks armastuse energias.

Elades terviklikkuse energias on Su ümber justkui nähtamatu soomusrüü, mis ei lase enam madalasageduslikel energiatel Su ruumi tungida.

See seanss on spetsiaalselt selleks loodud, et sulgeda lekkepraod ja tuua meisse teadlikkus ja selgus, mismoodi see kõrgemas potenstiaalis elamine käib.

Su energiakeha saab tugevduse ja kasvava õnnistuste voo väekamaks kanaliks. Suurendades aga armastuse voogu läbi terve Sinu olemuse, saab toimuda ka kiirem ise-tervenemine ja ise-tasakaalustumine, milleks meie kehad ju võimelised on.

Taipamised ja vastused võivad tulla sulle olulistel teemadel nii seansi ajal, aga ka unenägudes või järgnevatel päevadel läbi "juhuste". Olge tähelepanelikud, kuhu elu teid suunama hakkab – millised juhatused ja õpetused hakkavad tulema ka läbi teiste inimeste. sageli peainglid kasutavad teiste inimeste abi, et sulle tuua taevased sõnumid, kui sa enda sisetnnet piisavalt ei ole veel harjunud kuulama.

Väga soovitan pidada ka päevikut ja oma mõtted, tundmused ja taipamised üles kirjutada.

Õnnistused!

Stella

ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

teemant4Stella Shakti
00:00 / 46:28

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page