top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

 

MAYADE TERVENDUS

TRUMMIRÄNNAK - juhendatud meditatsioon

Ammutame iidset väge!

 

Seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

* kogeda šamaanirännakut trummi saatel mõnusasti oma kodus

* saada vastuseid Maa-Ema tarkuselt ja omaenda intuitsioonilt

* saada Mayade pühitsuse osaliseks

* terveneda emotsionaalselt, hingeliselt, füüsiliselt

* lõõgastuda ja kogeda mängulisemat ellusuhtumist

* leida lahenduse energia

 

Väga huvitav oli seekord, et ma ei teadnud viimase minutini, mis meditatsioon selleks nädalaks tuleb. Otsustasin, et usaldan. Siin Küprosel on nii võimas sagedus, et vastu tahtmist midagi teha ei saa, hakkab paha. Aga kui õiget asja hakkad tegema, võtab suur tervilklikkuse voog endaga võimsalt kaasa.

 

Niisiis ma ootasin ja vaatasin ja katsetasin, et ehk peab siis mingi vanema meditatsiooni võtma käiiku, kui niisama mediteerides mitte muhvigi koitma ei hakka.

 

Siis aga juhtus nii, et leidsin paar päeva tagasi endale imelise uue sõbra – kauaigatsetud trummi. Peruust. Oli siia Küprosele ennast kohale toimetaunud mu jaoks. Mõtlesin, et niisama trummin siis ja lasen kõigel olla. Aga kui võtsin trummi, hakkas tulema meloodia ja lahti rulluma seesama maagiline pilt, mida mõned ööd tagasi mediteerides nägin. Sain aru, et nüüd on vaja salvestusnupp alla vajutada ja vaadata, mis juhtuma hakkab.

 

Mul polnud õrna aimugi, et mayade juurde minek tuleb. Teadsin ette, et maa südame teema on ees ootamas, sest seda pühitsust olen siin terve reisi saanud – maandus, ankurdamine, vankumatu kohalolu armastuses, näinud ka varem mediteerides. Niisiis ma olin väga imestunud kui laulusid kanaldades hakkas maya sõnana läbi voolama. Nojah, mõtlesin, rohkem ei osanud midagi mõelda.

 

Aga siis ohhohhooo... aaaah no mis ma ikka seletan, eks kuulake ise ;)

 

❤️

 

Kingituseks saad registreerijana lugeda ka uut peatükki mu kohe ilmuvast raamatust, mis sisaldab 61 valgusepalvet, et me saaks tõsta end mistahes elumurest lahenduste ja uute võimaluste voogu.

Selle nädala palve:

 

 

15. Palve juhuks, kui. . .

HING IHKAB UUSI HELGEMAID KOGEMUSI

 

Kallis Elu, aitäh, et ma olen täna just siin ja praegu ning teadvustan, et mu elu saab minna veel palju lahedamaks, kui seda olen osanud unistadagi.

 

Ma luban endal võtta praegu paar minutit ja tulla suuremasse tänusse, tänades juba ette kõiki neid imesid, kogemusi, rõõmu ja õndsusega täidetud päevi ning mahedaid tähistaevaseid 
romantilisi öid, mis mind kõik ees ootavad.

 

Ma valin vastu võtta kõige muinasjutulisemalt kaunima eluversiooni enda võimalusteväljast. Aitäh, et  see on võimalik ja aitäh, et kõik takistused on sellelt teelt  kõrvaldatud, sest ma väärin seda, mis mulle kõige enam meeldib.

 

Ma tänan, et olen end väärtustama asunud ja ma valin hoida seda sagedust nii enda kui kõigi kõrgeimaks hüvanguks. Ilu, edu, harmoonia ja tänulikkus on mu tõeline olemus.

 

Aitäh, et mäletan seda ja aitäh, et luban endal seda ka luua kõiges, kus tunnen mõnusat voolamist. Läbi  Õitsengu-ajastu kulgedes külvan ma igapäevaselt enda hingeaeda kauneid uusi tänuseemneid ja teadvustan, et mille eest tänulik olen, sellest hakkavad kasvama imelised tänuviljapuud. Iga puukese juurde saan istutada ka tänulilli ja panna voolama lausa tänuojad.

 

Aitäh, et ma võin kuulata oma lemmikmuusikat ja teha oma lemmiktegevusi, et kogeda enda kõige lemmikumat elu. Aitäh, et ma mäletan, et kõik on mingil sagedusel olev vibratsioon ning nüüd valin end täita, ümbritseda ja hellitada just nende sagedustega, mis mulle kõige enam meeldivad ning praegustes tingimustes vähegi võimalikud on, lähtudes südame tarkusest ja terve­mõistuslikkusest.

 

Valin oma kogemused vastavalt sellele, mida Armastus läbi minu kogeda tahab. Kui ma ei tea, mis see on, siis valin puhata, lõõgastuda, suhelda inimestega, kes minust hoolivad ja kui see hetkel võimalik pole või kui tunnen teisiti, saan alati suhelda ka enda kaitseinglitega, kes armastavad mind tingimusteta ja on alati minu jaoks olemas.

 

Aitäh, et mu elu läheb iga päevaga aina paremaks.

 

Raamatut saab tellida minu käest siitkaudu.

Õnnistusega

Stella

P.S. Seanss on salvestatud oktoobris 2020 Küprosel

 

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Mayade pühitsusStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page