top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MEDITATSIOONI

 

MASKIDE VABASTUS–

KÜLLUSTEADVUSE

PROGRAMMID

VABASTA END MINEVIKUKOORMAST

salvestatud aastal 2018

 

***

 

Maskide vabastus on salvestatud energiaseanss alateadvuse ümber-programmeerimiseks aastal 2018. See on osa Maagilise Reiki 

 

See seanss oli minu elus väga pöördelise tähendusega – alates sellest olen isiklikult tundnud tõepoolest väga suurt muutust enda külluse mõistmises ja olen seda näinud ka end ümbritsevate inimeste eludes.

 

Soovin kogu südamest, et kõik inimesed, kes on siin planeedil tõesti armastuse ja õnnistuse teenistuses, et nende eludes valitseks rõõm, heaolu, rikkus ning edu.

 

Kuna meie uskumused määravad meie reaalsuse, siis mis oleks kui hakkaks nüüd uskuma asju, mis on meid aitavad, enda alla sikutamise asemel? ja kui sul juba lähebki hästi, siis mis oleks, kui sa sellele voole veelgi mõnusama hoo sisse saaksid?

 

Mina ei näe külluses midagi halba. see, kes seda arukalt kasutab, kõigi kõrgeimaks hüvanguks, on ju suurepärane abiline nii iseenda kui terve maailma jaoks!

 

Küllus võib olla nii raha-asjades, aga ka mõtlemises ja maailmasse suhtumises, armastuses, suhetes, õnnestumise voos jne.

Tegelikult hakkabki kogu energiavahetus peale sellest, mis hoiakuga me elu ja külluse suhtes oleme.

 

Pessimism ja negatiivsus takistavad voogu ja võivad ligi tõmmata hoopis madalamaid sagedusi, kui seda on rõõm ja õnnetunne. 

 

Seepärast oleks väga kasulik vähemalt kord nädalas teha ka finantsteemaline sisekorrastus, sest paratamatult elades linnakeskkonnas ja selle uudistemüras, võib olla juhtunud, et oleme ka alateadlikult negatiivsust üle võtnud.

 

Palun tea, et su teadlik armastav mõte on tuhandeid kordi tugevam kui alateadlik blokeering.

 

seepärast ongi väga kasulik ja vajalik aegajalt selline taashäälestus teha, et endale meelde tuletada, kuhu kogemusse tegelikult ennast seada tahame.

 

See põhjalik 51-minutiline seadistus sobib väga hästi ka enne uinumist kuulamiseks või kodus puhkamisele taustaks.

Soovitatav mitte kuulata autoroolis või keeruliste aparaatidega toimetades.

 

Armastus suudab kõike tervendada.

 

Õnnistused sulle ja su perele!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Küllusteadvuse programmidStella Shakti 2018
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page