top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
MAANDUS JA LEPITUS KEHAGA
Sinu keha on planeet Maa kingitus sulle!

Tähelepanu ja armastuse ning aktsepteerimise toomine oma kehasse võib mõjuda väga tervendavalt. Sellist rahulikku iseendas kohal olemist võime nimetada ka maanduseks – oleme iseenda maise aspektiga koos.

Tähelepanu saab olla nii meie keha sees kui kehast väljas. Selleks, et oma kehatasandit armastada, aktsepteerida, on vaja julgeda ja osata endale tähelepanu tagasi tuua ehk maanddada. Läbi valguse toomise oma kehasse aitame tõsta oma keha vibratsioonitaset ja seega on rakkudel ja kudedel rohkem energiat, et ennast tervendada. Seejuures saab paraneda ka verevarustus, ühendus oma mõistusega, arusaamine iseendast jne.

Maanduse puudusest saad aru läbi ärevustunde, segaduse tunde, rahutuse, puuduse tunde ja keerulisuse kogemise. Et tulla rohkem rahusse, tervisesse, tasakaalu ja taipamistevoogu, on tarvis oma keha maandada. Kuna meie kehad on isetervenevad ja isetasakaalustuvad, kui neile selleks ruumi ja aega, ruumi ja energiat anda, võivad seansiga kaasneda ka iseeneslikud tervenemised. Mida maandatum ja armastusest täidetum sa oled, seda kiiremini võivad taastumisprotsessid toimida. On oluline seansi eel ja järel juua piisavalt vett/ sooja taimeteed, mitte sundida ennast kiirustama ega stressama. Väga hea on seda kuulata ka õhtul enne uinumist, kui muidu on magamajäämisega probleeme näiteks.

Seansi põhiteemad:

maandus

usalduse leidmine iseendas 

oma kehatasandi ja vaimse tasandi lõimimine ja laadimine

jumaliku algolemusega kokkulõimumine

kõrgema potentsiaali olemusse häälestumine

rahunemine

tervenemine läbi valguse ja armastuse

blokeeringute vabanemine läbi loomulikkuse

vastuvõtmise ja andmise tasakaalustamine

tasakaal kõigi olemuse tasandite vahel

Seanss on salvestatud aastal 2018.

Ma soovitaks seda kuulata vähemalt 3 korda – esimene kord ENNE uinumist, teine kord ärgates ja kolmas kord päeva jooksul. Seejärel alles tunnetada, kas mõjus või ei. Maandust on vaja harjutada. Tunneta ise, kui palju ja mil määral su sisemine tarkus seda seanssi kuulama kutsub. Iga kord seda kuulates tugevdad oma energiakeha ja suurendad enda võimet jääda maandatuks ka keerukamates olukordades.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-maandus-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

maandus-18-22Stella Shakti
00:00 / 27:56

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page