top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
MÕÕKADE KUNINGANNA
ASPEKTI TERVENDUS

Sisekõne, suhtlus, eneseväljendus ehk sõnade kasutamise väe taipamine.

 

Meis kõigis on nii mees-kui naisenergia. Kuninganna-aspekt on küpse naisenergia tunnus.

Kokku on neli kuninganna arhetüüpi, mida me siin seerias tervendame ja äratame ning viimaks viies aspekt – Keisrinna e Valitsejanna, kes saab ärgata, kui Kuningannad on seesmiselt küpsed.

Meditatsiooniseeria Valitsejanna ärkamine koosneb viiest meditatsioonist

 

Kõigepealt neli kuninganna-aspekti: tuli, õhk, maa, vesi ja seejärel Valitsejanna e Kõrgeim Jumalanna-aspekt ning sellena elamine.

 

Tule-elementi esindab Sauade Kuninganna

 

kirg, seksuaalsus, loomevägi,vastutus oma õnne eest, oma intuitsiooni kohaselt elamine, soovi korral õnneliku pere loomine, iseenda tunnetamine

 

Vee-elementi esindab Karikate Kuninganna

 

armastuse ja südame järgi elamine, andestamine, vabanemine vanadest valudest, halastus, heasüdamlikkus, ühendus Jumalanna-energia juhatusega eneses ja vastavalt tegutsemine, blokeeringute vabastamine, pehmus, loovus, mis sünnib õndsusest

 

Õhu-elementi esindab  Mõõkade Kuninganna

 

oma sõna ja mõtte arukas kasutamine kõigi hüvanguks, elu analüüsimise oskus draamavabalt, eneseväljendus, südame puhtus, valgustatuse ja tõe toomine igapäevaellu

 

Maa-elementi esindab Müntide Kuninganna

 

maine heaolu, rikkus, küllus, rahulolu, tänulikkus, rahulik asjadel kulgeda lubamine, millegi kasvatamine, iseenda ja teistega kannatlikkus, õppimine, areng rõõmu juhatusel

 

Valitsejanna / Keistrinna ärkamine

 

Kui kõik neli Kuninganna-aspekti on äratatud, saab tõusta Naine Jumalanna-energiasse ehk siis ülim Valgustatuse ja õndsuse kogemus maises kehastuses.

Meestel – kui see aspekt on ärganud, saab tekkida sisemine magnetism, et nad on suutelised sellise naise enda ellu ka manifesteerima.

Seega on seansid sobilikud nii meestele kui naistele kuulamiseks.

 

Enne kui Kuningannadest saavad Kuningannad, läbivad nad Printsesside-õppefaasid ja läbi nende juhendatud meditatsioonide me asumegi kõiki neid aspekte korrastama, puhastama ja Valgusesse tõstma. 

 

Tea, et kõik, mis su elus on olnud, on olnud täiuslik õppeprotsess ja kus iganes end naisena, tütarlapsena või juba eakama ja kogenuma elutarga Teadjanaisena asud, siis sul pole vaja häbeneda seda, mis on olnud. Me oleme kõik siia planeedile tulnud ühise valgusemeeskonnana, et aidata tõsta planeedi võnkesagedust ja õppida iseennast tooma tagasi puhtasse iseenda olemusse, milleks ongi seesama Valitsejana olemus. See pole sinust väljapool, vaid sinus juba olemas. On ta siis juba avaldunud või alles küpsemises, tea, et varem või hiljem me liigume kõik sellesse tõelisesse Õndsuse-olemusse tagasi. Nende meditatsioonidega saame sellele sujuvale enda puhtasse väesse tõusmisele aga kaasa aidata.

Keisrinna vaste meesenergias on Valitseja – puhas teadvus, puhas Looja kogemus, mis on teadlik kõiksuse olemusest kui iseenda peegeldusest.

Iga seansiga siin seerias äratame me endas mäletamised ja kohalolu küpsuses. Aktivatsioonid, mida selle kuulamise ajal oma energiakehas käivitad, jätkavad siseprotsesside tööd umbes nädala jooksul alates seansi kuulamisest. Kui tunned, et ühest kuulamisest on vähe, oled teretulnud seda MP3 veel ja veel kuulama, kuniks tunned, et valitsed seda eluaspekti. Palun  teadvusta, et ilma enda sisemiste aspektide arkamiseta sa ei saa ärgata küpsusesse. Väikluse ja jonniga valgustunuks ei saa. Meil on vaja oma sisemist teemantit lihvida ja poleerida, kuninks me oleme kohakuti oma Kõrgema olemusega, okaste ja kaitsekilpideta.

On normaalne, et sa tavateadvusega ei peagi kohe kõigest aru saama. Taipamine tuleb, kui hakkad oma sõna jõudu kasutama loomiseks, mitte niisama plähmerdamiseks. Seda on vaja treenida ja kasutada teadlikult.

Seda meditatsiooni/mõtisklust saad kasutada nii tihti, kui soovid. Iga kord sellisel moel oma elu läbi tunnetades häälestud elama oma kõrgeima potentsiaali teele ja edu ning küllusevoog saavad suureneda, kui sa ka igapäevases elus vastavaid sammusid astud. Seega on seanss justkui 50% uueks avaraks võimaluste vooks, teine 50% sõltub su igapäevastest tegevustest.

Seansi käigus saad tunnetada ja taibata, mismoodi senini oma sõna väge oled kasutanud ja luua ka selge uue suunise ja energeetilise vundamendi teadlikumaks enese väe kasutamiseks.

SEANSI TEEMADEST

Naisenergia ärkamine (nii meestel kui naistel on see vajalik)

Oma sõna väe kasutamise jälgimine, mõistmine, kuidas oled toiminud

Rahu ja armastusega enda heletumeduste vastu võtmine

Uute sisemiste taipamiste kohaselt uue elu seadistus

Oma sõna väe väärtustamise mõistmine ja ankurdamine igapäevaellu

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.

 

Kes registreerivad meditatsioonile – praegu on meil mingi tehniline viperus ja saate kogemata ka kirja et olete e-koolitusele reganud, Palun lihtsalt ignoreerige seda, me katsume parandada olukorra esimesel võimalusel!

Õnnistuse ja armastusega
Stella

P.S. Kui sa hommikul ei taha/saa seda seanssi kuulata, võid mõistagi kuulata ka muul ajal, mil iganes kutset tunned. Hommik on lihtsalt vägagi imeline aeg, et terve päev seadistada.

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-m66kadekuninganna-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

Mõõkade kuninganna ärkamine (1)Stella Shakti
00:00 / 43:19

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse* saad teha

Stella Vainikko ettevõtluskontole EE707700771006067321

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page