top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
LEPITUS VANEMATEGA
Suhtumine oma vanematesse ja sõltuvus oma vanemate varasematest mustritest on üliolulised komponendid inimese elukvaliteedi tajumisel.

Et oma elusaatuse juhtimine enda kätte võtta, on vaja ennast vabastada vanemate ebakõlalistest mustritest, astuda välja karmarattast. Karusselli pealt saab maha astuda, kui valid seda teha. ILMA VALIMATA OLED SÕLTUVUSES. Sõltuvuslikust olekust saad aru, et su vanemate harjumused, käitumismustrid avalduvad sinus endiselt (kui oled näiteks närvis, väsinud, vihane) ja seega võid nii väga ebaterveid suhtumisi maailmasse kiirata, saades seejuures peegeldusena vastu väga ebamugavaid kogemusi.

Toetavad mustrid muidugi toetavad, aga ma räägin siinjuures hirmul baseeruvatest ärevuse ja mure ja puudusteadvusel põhinevast, mis on meie eelmiste põlvkondade tihti domineeriv elukäsitlus olnud. Seesugune maailmapilt aga ei ole enam ühtiv uue aja energiatega ja meie oleme need, kes on kutsutud purustama vanad mustrid ja astuma uude.

Seansi põhiteemad:

maandus

oma elu loomise ja vastutuse võtmine enda kätesse

päritud ja ülevõetud mittetoetavate mustrite vabastamine

lepituse ja harmoonia toomine oma suhetesse

perekonnaenergiate tervendus

läbi armastuse taasjoondumine kõrgeima elusaatusega

kogu oma suguvõsa tervendus

usalduse ja armastuse toomine enda ellu

ema ja isa hingedega uue mustri loomine, mis põhineb tõel, armastusel – sidemete puhastus ja õnnistamine

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame kingituseks spetsiaalse individuaalse mini-kaardilugemise meili teel.

Seanss on salvestatud aastal 2019.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

*Kui oled suur ülemõtleja, tunned, et oled liiga närvis mediteerimiseks, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-lepitusvanematega-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kaugseanss-lepitus vanematega - 31_05_2019, 21.05Stella Shakti
00:00 / 36:31

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page