top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

KOLMANDA SILMA JA INTUITSIOONI AKTIVEERIMINE

 

Kolmanda silma ja käbinäärme blokeeringutest võimalikud tulenevad nähud:

 

SEGADUS MAAILMA MÕISTMISEL

EI SAA ARU ENDAST JA ENDA TUNNETEST

EI OSKA ENDA KOGEMUSI SÕNASTADA VÕI MÄRKIDEST ARU SAADA, MIDA MAAILM SAADAB

EI SAA ARU, KUIDAS ISEOLED ENDA MAAILMA SELLISEKS LOONUD

MAAILM TUNDUB KEERULINE

EI NÄE TULEVIKKU ETTE EGA TEA ENDA TEGELIKKE VÕIMEID

OHVRITUNNE - SÜÜDISTAMISE JA SÜÜTUNDE KOGEMUSTE LOOMINE

DOMINEERIMISE-TEENRI MÄNGUD

KÕRGE VERERÕHK

UNEHÄIRED

ÕUDUSUNENÄOD

KESKENDUMINE HIRMUDELE

NÄGEMISHÄIRED

 

Kolmanda silma ja käbinäärme avatusest annavad märku

 

OSKUS NÄHA SELGELT ASJADE PÕHJUSEID, TLEVIKUVÕIMALUSI

KANALDADA/SAADA INSPIRATSIOONI, MISON KÜLLUSTEADVUSE JA ARMASTUSEGA KOOSKÕLAS

SUUTLIKKUS LUUA KÕIKE LIHTSALT OMA MÕTTEJÕUGA NING MÕISTMINE, MIL MOEL OLED OMA ELU SUUTELINE LOOMA NAGU ISE TAHAD

KOHESE MANIFESTEERIMISE VÕIME

SELGELTNÄGEMINE

SELGELT MÕISTMINE

SELGE MAAILMATUNNETUS

TERVIKLIKKUSE MÕISTMINE

ISEENDA AKTSEPTEERIMINE

SISEMINE TUGEVUS

LAHENDUSTEVOOS ELAMINE

VALGUSTATUS

 

Kolmandaks silmaks nimetatakse piirkonda inimese füüsilises kehas ajuripatsist kuni käbinäärmeni (need piirkonnad kaasa arvatud), mis on vastutavad inimese maailmataju ja maailma loomise kogemuse eest. Igasugune vastuseis sellele, mis on, ähmastab inimese selgeltnägemise võimet. Seega kaotab inimene kontakti praeguse hetke ja infovooga, mis just PRAEGU voolab. See on umbes sama tark kui see, et teed Youtube'i lahti ja vajutad suvalise video mängima ja siis loodad, et see video enam ei mängi kui silmad kõvasti kinni pigistad.

Kuna kõik on su enda loodud, programmeeritd, siis oled ka selle kogemse ise loonud.

 

Kes vastutuse võtab enda loomingu eest, saab kogu väe tagasi.

Teed silmad lahti ja vahetad video ära, kui tahad, nii lihtne ongi.

Kes näitab näpuga või süüdistab jõude endast väljapool, jääb siplema lõpututues sasipusades.

 

Kui tahad tunda ennast ise enda maailma loojana, on vaja esiteks avada enda süda. Ilma avatud südameta on kolmanda silma looming puhas õudusunenägu, murelaviin ja hädaorg. Nagu pandora laekast said välja kõiksugused kollid, on ka inimese teadvuseväli siis täidetud igasugu õuduslugudega.

 

Et hakkaks toimima su iseenda armastuse dimensioonis elamise vägi, siis enne kui südant lahti ei tee, võid lugeda kasvõi sada tuhat palvet, aga miski ei näi toimivat! Pandora laegas virutati ka legendikohaselt suure kolksuga kokku tagasi kui avastati, mis sealt kõik välja pääses. Ainult üks asi jäi sinna sisse kinni... See oli Lootus. ja lootus viib alati tagasi õndsusesse, kas pole nii? Sestap on tarvis vahel vaja vaadata kõige sügavamate laegaste sisse, mille oleme kinni vajutanud enda sees. Need salanurgad on tegelikult juurdepääs tagasi kõrgeima ekstaasi kogemuse juurde.

 

Su kolmas silm saab olla täpselt nii efektiivne kui on su südame avatus ja mõistuse ja südame koostöö. Kui avad südame oma pandora laekale, saad sa väe kõikide enda kogemuste seest endale tagasi.

Kas oled valmis kogema, elama, looma armastuse sagedusel elu või vaidled veel vastu? Kõik variandid on lubatud. See on sinu elu. Sina oled looja. valik on sinu!

 

Selle nädala kaugseanss on täpselt sellesama teema jõustamiseks - et saaksid vastu võtta enda väe, võimed, oskused, suutlikkuse ja visioonid enda kõrgema mina juhatusega. Aktiveerides end, aktiveerid sa terve oma maailma elama uuel armastse tasandil. Sest see, kuhu end häälestad, selle paralleeluniversumi kogemusi just kogedki.

Palun pea meeles, et seansid ei ole siin selleks, et su elu ilma sinu aktiivse osaluseta sinu eest korda teha. Need on justkui seemne istutamised, 50% seansi mõjust sõltub su enda otsustel, käitumisel ja sellele, kuidas valid nüüd oma reaalses elus edasi tegusteda!

Kui soovid, saad tulla õppima ka e-koolitustel, et need teemad enda jaoks veel rohkem enda jaoks lahti mõtestada ja saada inspiratsiooni ja käivitust uutmoodi elamiseks, mis on kooskõlas just sinu sisemise tarkuse ja sisetundega.

Õnnistusega

Stella

 

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Kolmanda silma meditatsioonStella Shakti
00:00

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Allalaadimise õpetus:

1. vajuta allalaadimise lingile

2. vajuta kolme täpi peale

3. vajuta DOWNLOAD

bottom of page