top of page

 MUINASJUTUAEG!

KUI VAATAD SEDA LEHEKÜLGE TELEFONIS, PALUN SKROLLI REGISTREERIMISEKS LEHE ALLAOSSA, ESIMEST KORDA OSALEDES PALUN LUGEGE LÄBI KA TUTVUSTAV TEKST, ET PARIMAL MOEL KOGEMUSEKS HÄÄLESTUDA

 

UNEJUTT RAHU SAAR ÜKSSARVIKUTE JA UNEHALDJATEGA

 

 

See muinasjutuline väike rännak viib meid rahulikku meeleolusse koos unehaldjate, lillehaldjate ja ükssarvikukestega.

 

Sobilik igas vanuses inimestele!

 

Minu meditatsioone ja seansse võivad kuulata igas vanuses inimesed, ka rasedad ja mis iganes elumustrites olijad. Küll aga ehk on see rännak pisut teistmoodi, sest siin on lihtsamas keeles toodud armastuse kanaldus just meile, kes tahaksid pisut lustlikumat rännakut muinasjutu-võtmes.

 

See on MP3 , mida saad siit alla laadida vähemalt kuni 2020 aasta lõpuni.

Kui soovid seda ka hiljem kuulata, palun lae alla MP3 enne aasta lõppu.

 

Muinasjutu koostamisel olen kasutanud enda teadmisi ja töövõtteid tervendavatest meetoditest, seega võib juhtuda, et lisaks lihtsale õhtujutule saab ka olemine palju parem. Aga kas see toimib, saab igaüks juba ise järele proovida.

 

On täitsa tavaline, et inimesed jäävad juttu või meditatsiooni kuulates magama. Sellest ei ole midagi halba! Uneajal tegelikult toimubki ju meiega suur tervendus ja korrastus. Ning alati võib ju juttu veel ja veel üle kuulata!

 

Alateadvus saab kõik vajaliku vastu võtta.

 

Minu seansid, meditatsioonid ja muinasjutud on alati häälestatud terviklikkuse ja tervise ning heaolulainele. Igaüks võtab oma sisemise tarkusega, mis talle sobib, sest iga inimene on ju erinev.

 

Mingeid vastunäidustusi selle kuulamiseks pole, peale selle ehk, et mitte kuulata autoroolis või keeruliste aparaatidega töötades.

 

Võib vabalt kasutada ka kodus taustaks mängima panemiseks või uneajal seadistuseks.

 

Armastusega

Stella

 

juttu saad siitkaudu alla laadida 1. juulini

 

 

REGISTREERIMISE LISAINFO

 

Peale registreerimist:

1. suunatakse sind kohe seansi lehele

2. vabandame, aga hetkel e-maili teel me kinnituskirja weebipakkuja tehnilistel põhjustel ei saa saata, aga kuna peale registreerimist suunatakse sind kohe seansi lehele edasi, siis see ei peaks olema takistus kuulamiseks!

3. võid registreerimiskasti täita mitu korda, kui on vajadus, see pole probleem!

4. vahel tahab GOOGLE VERIFICATION süsteem, et sa vajutaksid registreerimise järel õigete piltidele, sellega kontrollib interneti tarkvara, et sa pole robot :)

Sorry, kui see on tüütu, aga no mis teha, kui internet meil selline on...

5. soovitus on seansilehele jõudes see seansilehe aadress salvestada endale arvutisse, järjehoidjatesse (bookmarks) või endale näiteks paberile üles kirjutada, et järgmine kord lehte külastades saad kohe selle navigeerimisreale kirjutada.

Või veel parem - lae kohe MP3 endale arvutisse.

6. Lehele jõudes saad alla laadida arvutisse,et iPhone'i faili saada, tuleb see kõigepealt alla laadida arvutisse, siis tõsta iTunes programmi ja siis ühildada iPhone'iga. See on Apple toodete failikaitsesüsteemi tõttu nii, mitte meie lehe tehniline probleem.

7. Kui teed seda protsessi esimest korda, aitäh kannatlikkuse eest, oled väga tubli! Järgmine kord on juba palju lihtsam!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

TEADMISEKS UUTELE SEANSSIDEL OSALEJATELE

  • Kui lastemuinasjutud sulle meeldivad, siis võib juhtuda, et hakkan siia iga kuu panema ühe erilise seansikese ka noortele.

  • Muinasjutu pikkus varieerub, sõltuvalt teemast ja kanalduse pikkusest.

  • Täiskasvanutele on igal nädalal uus MEDITATSIOON ootamas siin: http://www.stellashakti.com/meditatsioon

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast muinasjuttu kuulama!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

1) Muinasjutu* kuulamisel saad osaleda võid kus iganes see sinu jaoks mugav on. Rahu seisundis inimene terveneb palju kiiremini. Missugune õhustik on kodus, saab aga iga teadvel inimene ju aidata ise luua.

Meil on täiskasvanutena suur vastutus enda eeskujuga lastele näidata, mismoodi elada saab, seepärast ära häbene ka ise ennast korrastada ja kui soovid, tule õppima ka Maagilise Reiki internetikoolitusele*, et enda ja oma pere eest parimal moel hoolitseda.

 

*Palun teadvustame, et minu pakutav ei ole asenduseks tavameditsiinile.

 

 

2) Kuulamise ajaks on hea, kui kuulaja saab mugavalt heita pikali kohas, kus saab olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik.

Oluline, et me ei halvustaks last, tema haigust või seda muinasjuttu, sest kui laps näeb põlgust, siis on võimalik, et tervenemine peatub, kuna armastuse-ja tervendusevoog on vähenenud.

On oluline, et nii meie sisemised lapsed (meis kõigis on see hell ja armastust vajav olemus!), kui lapsed, kes on meie hooldada, tunneks end vastu võetuna just sellisena nagu nad on, ühtviisi armastatuna, mistahes olekus.

Muinasjutu kuulamisel ei pea hooldaja lapse kõrval kohal olema, aga kui soovid ka ise kogeda, oled teretulnud kuulama koos lapsega.

 

3) Kuulajale

Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas.

Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla, kõik emotsioonid on vabanemine ja see on suurepärane! Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võite koos kirjutada üles, mida kogesite ja kui tahate, võite ka mulle saata paar rida stella.shakti@gmail.com

 

 

3) Palun jooge ka enne ja peale jutu kuulamist võimalusel kindlasti ka piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Kui kuulaja jääb seansi käigus magama, siis ei ole teda vaja selle järel üles äratada.

 

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

 

Muinasjutu-kogemise eest on hea saata annetus, et toimuks energiavahetus.

Kindlat summat pole määratud.

Usalda enda südame häält - mis tundub kõige õigem.

 

Mulle meeldib, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

 

Õnnistust ja toredat kuulamist!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

 

 

Kui soovid, võid teha ka annetuse, kas kaardiga või Paypal maksega, MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus 

 

PayPal ButtonPayPal Button

8.88€

5.5€

PayPal ButtonPayPal Button

11.11€

PayPal ButtonPayPal Button
PayPal ButtonPayPal Button

15.15€

Kui maksad Paypal'i või kaardiga, palun täida ikka ülevalt registreerimisvorm! Aitäh!

 

Link, mida jagada: 

http://www.stellashakti.com/lastele

 

Vabandame, kui on registreerimisel tehnilisi tõrkeid! Sellisel juhul palun kirjuta oma osalussoovist inspiratsioonikool@gmail.com ja saadame juhised!

 

*Meiliaadressid lisatakse automaatselt Stella meilinglisti, kuna käsitsi nende ümber tõstmine oli liiga suur töö. 

Kui Sulle seal olla ei sobi, siis saad enda meiliaadressi väga lihtsalt mistahes kirja lõpus lingile vajutades eemaldada.

Kaugseansside kogemustest:

Karin

Ma tahtsin ka öelda, et seekordne Stella seanss/meditatsioon oli nii imeline, et olen siiani selle lummuses. Tundsin iga rakuga kõike, mida ta rääkis ja tunnetasin oma kehal erilisi vibratsioone :)

Krista

Ma olen kuulanud kõiki Su kaugseansse jaanuaris 2015 ja mul on nendest olnud suur abi. Väga hea tunne on olnud neid kuulates ja lausa vajadus on tekkinud nende seansside järele. Olen seansse kuulates tundnud iga kord end erilise inimesena, kellele saab osaks kaunis ja väge täis kogemus. Tahtmatult hakkavad alati ka pisarad voolama, kuigi enda meelest ei nuta. 

 

Ma ei tea täpselt neid kõiki mõisteid ja nt värve, millest räägid seanssidel, kuid ometigi visuaalselt ilmuvad need mulle alati. Olen muutunud rahulikumaks ja nagu öeldud, tunnen end eriliselt hästi ja kergelt peale seansse.  Olen paaril korral jäänud magama, alati tundnud surinat kogu kehas, eriti jalgades ja kätes.

 

Ühesõnaga: suur tänu Sulle imeliste seansside eest!

Anu

seansid on mind palju aidanud, just enda sisehäält paremini kuulda võtmisel ja üldise maailmapildi avardumisel

Reelika

Peale seanssi järgnevad päevad tunnen end energilisemalt, motivatsiooni ja loovust on rohkem, et teha asju ja luua. Tänud sulle!

Katrin

Meditatsioon oli suurepärane sissejuhatus tänasele päevale, aitäh :)

Sandra

Tere,
Suur aitäh, selle maagilise seansi eest, see oli imeline.

Siki

Tere! Seansi alguses tundsin, et mul oli väga külm, siis jäin magama. Ärkasin üles viis minutit peale seanssi,tunne oli super hea, ning mu käed lausa tulitasid. Suured tänud ja kõike head, Stellakene! 

Katrin

Surisesin kogu kehas, nagu väike sisepõlemismootor oleks tööle läinud :) Ja vähesed tõmblused jalas andsid märku, et keha vabaneb sinna kogunenud pingetest. Mõõõõnus :))) Peale seanssi olen pisut roidunud, ent samas värske-nii-värske, justkui tuliuus!

Merike

Tere! Seansi ajal tundsin mingit soojust, oli väga hea tunne. Tunne, mida ei oskagi kirjeldada. Hommikul tõustes tunnen, et on energiat ja tahmist rohkem. Loodan,et peale rasket perioodi elus, hakkavad asjad laabuma. Suured tänud Stella sulle!!

Please reload

bottom of page