top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

 

KÜLLUSEJUMALANNA

LAKSHMI PÜHITSUS

 

 

See seanss on neile, kes soovivad enda elu, enda teadvusevälja ümber korraldada külluse ja rikkuse tasandile ning asuda elama uues universumiga koostöö kogemuses.

 

Universum koosneb intelligentsest energiast ja meie ülesanne on õppida olema koostöös. See pole koht, kus peab ära arvama, mis õige on, vaid õppima kasutama enda tunnetust ja mõistust koostöös.

Selged otsused ja programmeeringud, mis on seekordses kanalduses, on spetsiaalselt selleks, et meie DNA ümber häälestada.

 

Sinu tuumolemus ongi rikkus ja küllus.

Kui sa seda kohe ei koge, siis järelikult oled sinna ette ise blokeeringud loonud. Aga sellest pole midagi, see oli vajalik õppeprotsessi osa!

Kes soovib, siis nüüd saab aga need ise ka sealt eest ära võtta!

 

Võid seanssi üle kuulata mitmeid kordi. Iga kord seda kuulates avad ise enda küllusekanalit avaramaks ja avaramaks.

Seekordne seanss on eriline ka selle poolest, et seda seanssi ja neid taotlusi saad kuulata ka mitte ainult meditatsioonina, aga ka näiteks kodus taustaks, joonistades, tehes joogat, mängides lastega vms.

(Mitte aga autot juhtides või keeruliste aparaatide või terariistadega toimetades!)

 

Kõik seansi kogejad saavad siit seekord kingituseks kaasa ka seansi teksti pdf-formaadis, mille saad välja printida ja juhenduse, kuidas saad neid taotlusi ka veel sügavamalt enda ellu integreerimiseks appi võtta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

See on minu südame küllusepanustus sulle ja meile kõigile.

Mis on sinu kingitus maailmale - eks see tuleb sul endal enda südamest välja kaevata! Usun, et seesama seanss aitabki sul seda välga palju hõlbustada ning muuta su teekonda sujuvamaks ja kergemaks.

 

Sest see ongi uue ajastu energia põhiolemus - asjad tulevad lihtsalt ja loomuldasa, suure energiavooga, kui teed õiget asja!

 

 

 

 

Õnnistustega

Stella

 

 

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

 

 

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

b-lakshmi.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Küllusejumalanna Lakshmi pühitsusStella Shakti 2020
00:00

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page