top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

MEDITATSIOON LAHKUNUD HINGE SÕNUMID 

 

Lõpetamata suhete, teemade ja olukordade lahenduseks, leevenduseks ja tervenduseks.

Võid kasutada, et saada vastuseid lahkunud hingedelt, ülestõusnud meistritelt või suhelda mõne inimese kõrgema olemusega, kellega on lahendused ja lihtsus ning kergus veel loomata.

 

Seanssi võid kuulata mitmeid kordi (päevas mitte rohkem kui 2x).

On normaalne, et selle seansi käigus võib üles kerkida palju emotsioone.

 

Kui oled aga pikalt olnud depressioonis ja olemine suhteliselt tundetu, võiksid enne seanssi käia soojas vannis, kastades näiteks Epsom-soola vannisoolana, vanniseanss mitte rohkem kui 20 min.

 

Võid kasutada ka eeterlike õlide ja rahustava tee abi, kui muidu on raske ühe koha peal olla või meel liiga aktiivne.

 

Vastused tulevad läbi rahunemise ja lõõgastuse ja hoitud valguseruumis. Selleks see seanss loodud ongi.

 

Seanss sobib neile, kes tunnevad, et

* tahaks suuremat taipamist ja arusaamist seoses lahkunud hingedega

* mõista enda suhtemustreid (näiteks suheldes energeetiliselt oma eks-kallima või ühepoolse armastuse suhte partneri kõrgema olemusega)

* saada selget juhatus olukordadele, mida maisel tasandil lahendada pole suutnud (kutsudes näiteks oma vaimsete teejuhtide esindaja endaga suhtlema

* kuigi meditatsioonil kasutan sõna inimene ja inimese hing võid seda kasutada ka oma kadunud kalli kodulooma hingega suhtlemiseks

* väga kasulik on sellist protsessi teha ka neil, kes on kaotanud lapse, teinud aborti või mis iganes põhjusel kogenud raseduse katkemist selles või mõnes teises kehastuses – iga selline sündmus on vajalik õppetund ja kuigi see võib olla väga valus kogemus inimese tasandil, saab see olla väga võimas valgustatusesse aitaja, kui me enam olukorrale vastu ei hakka ja võtame vastu õppetunni tarkuse

* saada leevendust ja mäletemise taasmeenutust, et me pole tegelikult hingedena kunagi eraldi vaid kohtume jälle ja jälle ja jälle varem või hiljem siin Universumis üheskoos uusi Armastuse mängusid luues, õppides ja avardudes

* kogeda ingellikku tervendust lahkunud hingedega seoses hingehaavade parandamiseks ja iseenda väe tagasi võtmiseks.

 

Kogu seansi idee on terveneda läbi teadlikkuse.

 

Oled väga õnnistatud ja tänatud – iga inimene, kes selliselt eneregeetilisi sasipusasid  enda elus lahti harutab, tema teadvusesse saab tulla väga suur õndsus, sest kõik, kust me blokeeringud ja valud eest ära lahustame, saame täita kõrgeima õnnsitustevooga.

Vabanedes vastuseisust õppetunnile saame õppetunni tarkuse, saame energia tagasi, saame tagasi enda väe ja aitame kogu planeet Maa energiasagedust tõsta.

 

Ära üllatu, kui seanssi kuulama hakates võib üles tulla hoopis teine teema, kui see, mis sa alguses arvasid enda jaoks raskuseks olevat.

 

Oled teretulnud kogema!

❤️

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Kui tunned, et mingi teema jääb ühe korraga lahendamata, võid alati seanssi uuesti kuulata ja kui on tunne, et ise neist kohtadest läbi ei saa, siis pöörduda professionaalse nõustaja/terapeudi või rännakuspetsialisti poole.

 

Kõigist leinadest ja lahkuminekutest on võimalik terveneda!

 

Kui seansi ajal tunned, et emotsioonid on liiga ülevoolavad – nutmine-naermine vms tuleb, siis tõuse istuliasendisse. Salfrätipakk võiks kohe käeulatuses olla igaks juhuks.

Istudes saab su kundalini/elujõukanal su selgroogu mööda paremini liikuda ja keha energiakanalid ise ennast läbi vappumise vabastada.

 

Ära karda tugevaid tundeid, need on tugevaks puhastuseks.

 

Kui peale seansi lõppemist tunned end liiga liimist lahti, joo rohkem vett ja kuula seda muusikapala siin, pikuta ja hinga sügavalt. Kui tunni pärast parem pole, tuuluta tuba, et oleks palju värsket õhku, söö maandavat toitu (keedukartul/hautatud köögivljad/tatraleib), tee viirukiga puhastust ja kuula lisaks seda energiaseanssi siin:

https://www.inspiratsioonikool.ee/endale

 

Nagu ma ütlesin, et kui on LIIGA SUURED asjad sinu arvates, siis maga see öö rahus ära ja kui hommikul on ikka raske, siis võta ühendust mõne terapeudi/nõustajaga või kirjuta mulle ja ma aitan sulle sobiva abi leida. On võimalik, et öösel toimuvad veel väga suured tasakaalustamised.

 

Kui leiparotsess on sinu jaoks väga värske (vähem kui 3 kuud), on loomulik, et kergenduse tulekuks võib minna mitmeid seansse ja tasakaalustamisi.

Ära jää oma teemadega üksi!

 

Kui su leinaprotsess on kestnud kauem kui 6 kuud, ja see valu ei taha kuidagi taanduda, siis on kindlasti vaja abi väljapoolt leida, sest järelikult teed ise endale millegagi haiget, mis ei ole tõde. Võta julgelt ühendust!

 

Palun tea, et siinne info ei asenda sinu perearsti või psühhoterapeudi soovitusi. Kui oled enda arvates väga keerukas kohas, siis on vaja võtta ühendust professionaalse abistajaga!

 

Sa väärid armastust ja kergendust!

Sa oled süüta, puhas valgus, palun mäleta seda!

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

Helifail on salvestatud 2021. aastal.

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-lahkunudhinges6numid-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, teine variant kahjuks hetkel ei tööta!

Kui sa ei saa laadida vms, kirjuta palun meile inspiratsioonikool@gmail.com ja saadame faili!

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Lahkunud hinge sõnumidStella Shakti 2021
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

tellimine1.png
bottom of page