top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

LÕVI VÄRAVATE MEDITATSIOON –
8 võtit enda väes elamiseks


8-8-portaali võime pidada enda väesse tuleku pühitsuse ajaks. Mis praegu siin 8. augusti ajal ja ümber toimub, on meile selgeks märguandeks oma Päiksepõimik veelgi tugevamalt särama panna, koostöös südamega. Mitte lihtsalt võimu taga-ajamine pole vajalik, aga elamine kooskõlas terviklikkusega – see annab lõpmatu väe ja energia.

Lõvi väravate meditatsioon tuli mulle kanaldusena siin Kreeta saarel olles. Olen siin kunagi palju palju aastaid varem olnud, siit algas minu oma väesse tulemine, kuna olin oma elus jõundud tõeliselt sügavasse pimedasse kohta. Sain siis (u 18 aastat tagasi) aru, et mul on vaja hakata tegema joogat ja mediteerima, sest muidu ma selle suure murekoormaga lihtsalt enam hakkama ei saa. Nüüd, kus elu mind justkui spiraalina siisamasse kandis, olen saanud väga palju inspiratsiooni looduses viibides – olen mõtisklenud palju oma väe kasutuse üle ja kuidas seda ikkagi niiviisi saaks fokusseeritult hoida, et ei kukuks jälle vanadesse pangedesse talluma. Salvestasin selle seansi endale tervenduseks ning heal meelel jagan seda seanssi ja kogemust ka teiega.

Selle aasta Lõvi Väravate aeg on ideaalne aeg, et külvata valguseseemned järgmise aasta 888-portaali ajaks, et me aastaga saame neid valgusevõtmeid nüüd integreerida, endasse ankurdada. Minu tunnetuse kohaselt peaks see tooma meid väga palju elutervemasse ja sisemiselt tugevasse kohta, kui neid lihtsaid eluhoiakuid veelgi järjekindlamalt kasutame

See seanss on neile, kes soovivad:

  • kogeda suuremat enesekindlust

  • tajuda oma elus iseennast oma elu kaptenina

  • tunda suuremat rahu ja maandatatust

  • korrastada oma energiavälja

  • harmoniseerida kõigi oma olemise tasandite tööd

  • leida endas sügavam kontakt oma sisetundega

  • tuua endale uus visioon oma uue elu kohta

  • tunda end terviklikumalt ja rohkem kohal

Peale seanssi (kui tunned, et oled liiga lennus), oleks kasulik süüa maandavat toitu (hautatud juurikad, tatraleib vms rahulik ja pehme, soe toit).

Võid lisaks kuulata ka lühidat maanduse meditatsiooni siit alt.

Palun pane tähele, et seansi mõju on 50%, teine 50% tuleb oma elu valikutega kaasa aidata! On normaalne, et peale seanssi võivad tulla üles suured egopuhastused ja varjukülgede läbi nägemine. Seda näemegi, kui oleme kõrgemal kui senini. See on tervenemise ja hea eduka edasiliikumise märk.

Soovitan mitte neisse lugudesse kinni jääda, vaid valida ikka ja alati Armastust usaldada.

Suur aitäh sulle annetuse eest!

Õnnistused!

Stella

b-l6vi8.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

l6vi-v2ravate-8-v6titStella Shakti
00:00 / 36:27

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page