top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MEDITATSIOONI

KÜLLUSE ESIMENE SAMM
HOMMIKUSEANSS 23 MIN

 

See on osa Teemant-tervenduse internetikoolitusest ja

Maagilisest Küllusekursusest.

 

Seansil teeme mitmeid mõnusaid armastuse mustrite joondamisi –

Võta vastu enda külluslikuim olemus.

 

Hea seanss, mida kuulata kasvõi igal hommikul, et häälestuda elu mõnusaimaks külluse ja armastusevooks.

 

SA VÄÄRID ELU, MIDA SA PÄRISELT ARMASTAD!

See meditatsioon põhineb ülemaailmselt tunnustatud energiatöö teadmistel ja praktikal, mida võime nimetada energiapsühholoogia teaduseks.

Seda meditatsiooni/mõtisklust saad kasutada nii tihti, kui soovid. Iga kord sellisel moel oma elu läbi tunnetades häälestud elama oma kõrgeima potentsiaali teele ja edu ning küllusevoog saavad suureneda, kui sa ka igapäevases elus vastavaid sammusid astud. Seega on seanss justkui 50% uueks avaraks küllusevooks, teine 50% sõltub su igapäevastest tegevustest.

Seansi käigus saad oma südame poolt juhatatud sammud kõik kenasti läbi tunnetada ja peale seanssi enda jaoks ka üles kirjutada.

SEANSI TEEMADEST

Enda väestamine ja jõu endasse kokku korjamine

Tasakaalutuste ja puuduse alateadlike energialaengute vabastamine

Teadlikkuse mustrite kohale toomine

Valgustatuse taasmäletamine endas

Heasoovliku küllusemustri loomine

Loovuse väe äratus

Maandus

Külluse energiaga koostöö terveks ülejäänud eluks

Sinu unistuse täitumisele kiirenduse loomine

jpm

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna külluseloomise teekonnal edasi tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Küllusekursusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos 8 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada.

Peale e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida küllusekoolituse läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.

 

Kes registreerivad meditatsioonile – praegu on meil mingi tehniline viperus ja saate kogemata ka kirja et olete e-koolitusele reganud, Palun lihtsalt ignoreerige seda, me katsume parandada olukorra esimesel võimalusel!

Õnnistuse ja armastusega
Stella

P.S. Kui sa hommikul ei taha/saa seda seanssi kuulata, võid mõistagi kuulata ka muul ajal, mil iganes kutset tunned. Hommik on lihtsalt vägagi imeline aeg, et terve päev seadistada.

 

Imelist soovide täitumist!

 

Õnnistustega

Stella

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2018

 

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Külluse esimene sammStella Shakti
00:00

Seansi kogemus on TASUTA KÕIGILE!

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

või siia alla kommentaaridesse

Saad siit vaadata ka PUUDUTA MIND täispikka saadet:

b-puudutamind.png
bottom of page