top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MEDITATSIOONI

 

KÜLLUSTEADVUSE

PROGRAMMID

HÄÄLESTA OMA ALATEADVUS RIKKUSE JA KÜLLUSE LAINELE

salvestatud aastal 2018

 

***

 

Küllusteadvuse programmid on salvestatud energiaseanss alateadvuse ümber-programmeerimiseks aastal 2018.

 

See seanss oli minu elus väga pöördelise tähendusega – alates sellest olen isiklikult tundnud tõepoolest väga suurt muutust enda külluse mõistmises ja olen seda näinud ka end ümbritsevate inimeste eludes.

 

Soovin kogu südamest, et kõik inimesed, kes on siin planeedil tõesti armastuse ja õnnistuse teenistuses, et nende eludes valitseks rõõm, heaolu, rikkus ning edu.

 

Kuna meie uskumused määravad meie reaalsuse, siis mis oleks kui hakkaks nüüd uskuma asju, mis on meid aitavad, enda alla sikutamise asemel? ja kui sul juba lähebki hästi, siis mis oleks, kui sa sellele voole veelgi mõnusama hoo sisse saaksid?

 

Mina ei näe külluses midagi halba. see, kes seda arukalt kasutab, kõigi kõrgeimaks hüvanguks, on ju suurepärane abiline nii iseenda kui terve maailma jaoks!

 

Küllus võib olla nii raha-asjades, aga ka mõtlemises ja maailmasse suhtumises, armastuses, suhetes, õnnestumise voos jne.

Tegelikult hakkabki kogu energiavahetus peale sellest, mis hoiakuga me elu ja külluse suhtes oleme.

 

Pessimism ja negatiivsus takistavad voogu ja võivad ligi tõmmata hoopis madalamaid sagedusi, kui seda on rõõm ja õnnetunne. 

 

Seepärast oleks väga kasulik vähemalt kord nädalas teha ka finantsteemaline sisekorrastus, sest paratamatult elades linnakeskkonnas ja selle uudistemüras, võib olla juhtunud, et oleme ka alateadlikult negatiivsust üle võtnud.

 

Palun tea, et su teadlik armastav mõte on tuhandeid kordi tugevam kui alateadlik blokeering.

 

seepärast ongi väga kasulik ja vajalik aegajalt selline taashäälestus teha, et endale meelde tuletada, kuhu kogemusse tegelikult ennast seada tahame.

 

See põhjalik 51-minutiline seadistus sobib väga hästi ka enne uinumist kuulamiseks või kodus puhkamisele, joogaseansile taustaks.

Soovitatav mitte kuulata autoroolis või keeruliste aparaatidega toimetades.

 

Armastus suudab kõike tervendada.

 

Õnnistused sulle ja su perele!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Küllusteadvuse programmidStella Shakti 2018
00:00

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page