top of page

Kingitus külluse meditatsioonis osalejaile

Küllusekoolituse maitseproov
Tunneta, kas ja kuidas see saaks sind aidaa?!

 

Soovin sulle imelist külluses avardumise teekonda! Jagan sinuga mõningaid soovitusi, mis sind ehk su teekonnal sind toetada saavad.

1) Ainult unistamine ei kanna vilja. Nagu seemnest ei kasva taim, et vilja kanda, kui ma teda maasse ei pista ja ei kasta ega hoolda, samamoodi vajavad ka meie unistused regulaarset hoolitsust ja tähelepanu. Mida enam millelegi keskendun, seda tugevamaks see kasvab. Nagu kõigega – harjutamine teeb meistriks, siis järjepidevus ning püsivus koos positiivsuse ja kohasele tegevusele keskendumisega annab kõige efektiivsemad tulemused. Vahel on ka tarvis alustada täitsa millegi uue õppimisega. Ent mis võiks olla veel põnevam, kui õppida looma oma kõige põnevamat elu.. Kas oled valmis?! Hüvasti, igavus :)

 

2) Et luua uusi tulemusi, on tarvis muuta oma käitumisharjumusi – lõpetada kõik, mis raiskab aega, väsitav, kurnab vaimselt või füüsiliselt, ilma naudingut pakkumata. Selliste tegevuste järjepidevat tegemist nimetatakse sõltuvuseks - teen ja teen, aga tegelt sellest parem ei hakka. Vaatan üle, kuhu ma enda energiat kulutan? Ka hädaldamine ja kurtmine võivad olla väga ohtlikud mõnuained - pealtnäha tavaline, sest "kõik ju teevad nii", aga kui energiatasandilt vaadata, oleks võinud selle ajaga hoopiski:

küsida nõu, meditatsioonis saada vastuseid enda seest, leida olukorrale positiivne lahendus, lõõgastuda ja nautida hetke vms

 

3) Eemaldan ajakavast KÕIK üleliigse - okei, ei pea mõtlema, et elu lõpuni enam Facebooki ja teleka taha ei lähe. Võtame seda kui üht jumalikku eksperimenti ning järgmised 21 päeva (kujuta ette, seda on terve elu pikkusega võrreldes ju nii vähe!), keskendun sellele, mida tõeliselt kogeda soovin! Näiteks 3x10 min päevas kirjutada päevikusse üles enda unistused?! Ehk siis tunni asemel internetis, veedan ma pool tundi enda elu elades! Omaenda elu põnevaks looks luues.. Mis võiks olla veel mõnusam kui siis nende unistuste kogemusi tunda?

 

4) Loon visiooni uuest iseendast ja asun nautima protsessi.

Kujutan ette, et olen maagiline võlur, kes loob oma reaalsust tulevikust siiapoole – ehk siis võtan ühendust enda kõrgeima tulevikuvisiooniga ja alles siis asun teele. Selliselt ma ei pane ma vales suunas ajama.

5) Toetan ennast rikkuse ja külluse taotluste loomisega ja hoian keskendumist edul ja õnnel igas eluvaldkonnas, nii vaimse kui maise rikkuse väestamiseks.

Saad selleks kasutada soovi korral seda lühemat tasuta meditatsiooni siitkaudu.

 

Küsin oma Tuleviku Minalt – oma Kõrgeimalt Potentsiaalilt, kus ja kes ta üldse tulevikus on, et ma teaks, kuhupoole liikuma hakata. 

Võid selleks kasutada seda tasuta YT meditatsiooni siit (võid selle video linki ka teistega jagada: https://youtu.be/D8xb5g_zkD0

Millele võiksin keskenduda, et seda kogemust luua juba täna?

Kui mu elu tundub mulle jama ja igav, siis järelikult olen unistanud ja asunud looma liiga väikselt!

 

Mis oleks, kui ma üllataks täna ka iseend?!

Hoia enda keskendumine sellel, mida päriselt tahad!

Vastutus – vägi – suutlikkus

Südamega kooskõlas elamine

Kirjuta üles oma südame nägemused ja soovid

Koosta soovikaart oma unistuste täitumiseks

ja vaata seda regulaarselt üle

Õpi vabastama stress oma kehast, et puhas inspiratsioon saaks voolata – pea päevikut ja keskendu endale ja oma elu loomisele

Siin ka inspiratsiooniks üks väike vahepala :)

Õnnistust Sulle !

Kui soovid tulla kogema täispikka 8-nädalast põnevat külluse loomise teekonda (saad läbida endale sobivas tempos ja sobivatel aegadel, ei pea 8 nädala jooksul läbi tegema, võid ka pikemalt vaadata ja üle vaadata), saad lähemalt lugeda Maagilise Küllusekursuse kohta siitkaudu.

 

 

BLOKEERINGUTEST VABAKS!

Et aga külluse tee on imede ja avanemiste imeline rada, siis saad sel nädalal vaadata ka üht põnevat kaardilugemist.

Oled teretulnud jätma ka enda kogemuse kohta siin lehe allosas!

Õnnistuse ja tänuga ja helget külluse loomise teekonda!

Stella

bottom of page