top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
KOHANEMINE UUEGA
Sinu elu on imeline kingitus kogu maailmale!

Missugune võimas uus eluvoog saab saabuda, kui me taipame, et see on meie planeet ka! Sinu elu on sulle antud, et sa seda kasutaksid, armastaksid ja õpetaksid maailmale läbi enda elu, kuidas elada. Me oleme siin inspiratsiooniks paljudele ja igaühe panus on oluline.

Just nüüd ja täna oled kutsutud valima elu Armastuse kehastusena, armastuse kanalina, ja võtma vastu armastuse juhatuse oma edasiseks kõige armastusküllasemaks eluks.

See meditatsioon siin on inspiratsiooniks ja julgustuseks kõigile, kes veel kasvõi kübekenegi kahtlevad, kas südame järgi elada ja kas ikka armastus päriselt ka meid armastab.

Tihti ongi nii, et me küll teame midagi, aga et see teadmine saaks ankurduda, on tarvis järjepidevat praktikat, et sellest uuest ja armastusküllasest saaks igapäevaeluline olek. See siinne seanss on kanaldatud keset loodust ja keset lootust, valguse ja õnnistuse valguses – just sulle, kui selle kuulamiseks kutset tunned.

Seanss sobib ka väga hästi oma tuleviku-unistustega harjumiseks – et JAH, sa väärid seda, mida sa tahad, et JAH, see kõik on päriselt võimalik, mida su süda räägib ja et JAH, enda armastamine on täiesti lubatud, soovitatav ja väga vajalik.

Seansi käigus loome programmid, mis aitavad su tavateadvusel harjuda sellega, mis on sinu kõrgeim olemus. Häälestuda uue ajastu lõpmatu armastuse voogudega kaasaliikumisele ja toetab su üliteadvuse ülilahedate kogemuste sinu igapäevaellu sulamist.

Seansi põhiteemad:

maandus

tugeva vundamendi loomine uuele elukogemusele

taipamistevoo suurendamine

südametšakra ja algallikaga ühenduse tugevdamine

looduse ja loomulikkusega kooskõlla harmoniseerumine

tugevus oma tõelise elutee käimisel

tasakaalustamine ja valgustatuse kogemuse lubamine

Kui sa varasemalt pole kuulanud meditatsiooni

ÕNNELIK SAATUSEPÖÖRE, siis ma soovitaks seda seanssi enne kuulata kui seda siin. Aga muidugi, kohustusi pole, tunneta ise oma südamega :)

Seanss on salvestatud aastal 2022 Taevaskojas Kiidjärve ääres.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-kohanemine-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kohanemine-uuega - 26.05.2022, 18Stella Shakti
00:00 / 36:01

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page