top of page

Kaugreiki seanss

MAAGILINE ÕNNISTUSE SEANSS SRI LANKALT BODHIPUU HELGEST EMBUSEST

 

Yatagala Raja Maha Viharaya on üle 2500 aasta vanune püha tempel Sri Lankal, mis oma hiiglaslike kivimaagide vahel lubab kõrguda hiiglaslikul ja müstilisel püha Bodhi puul. See on elus, võimas ja väga ilus koht, kus mul oli suur au viibida, ning salvestada üks kaunis seanss. Õnnistamine on kiirte õndsusesse, sest lubades läbi enese voolata sel magusal nektaril, tõuseme ise, tõstes kogu ühisteadvusvälja energiasagedust. Helge 20 minutit lõdvestumist võib muuta terve päeva täiesti uueks, ja mine tea, hea harjumusena võib see muuta ju terve elu! Õnnistust!


Seanssi saad vastu võtta praegusest 11. märtsini endale sobival päeval ja kellaajal, mulle eraldi seansi vastuvõtmisaega teatada pole tarvis. Seansi kestvus u 20 min.

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.


Pühitsus on miski, mis muudab Su uue kogemuse igapäevaselt kättesaadavaks uueks olekuks. Iga sõna, mõte ja kogemus on muutus ja selle muutusega kaasa lennates on võimalik tõusta uutesse teadvuseväljadesse, mis aitavad vana tüüpi teemadel lihtsalt lahustuda puhtaks armastuse väljaks. Tänutunne kõigi kogemuste eest avab värava, mill kaudu saab ajaloo tarkus Sulle kannatuse asemel toetuseks kui lubad...

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella
Reiki Meister

 

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit. Lisaks leiad siit kõrvalt ka küsimused, mille enda jaoks läbi mõtlemine ja tunnetamine aitab seansi mõjule oluliselt kaasa. Namaste!

 

Loe lisaks blogist

TEEMAD PEALE SEANSSI NÄDALA JOOKSUL MÕTISKLEMISEKS:

 

Mida tunned, tajud, kujutled või mõtled, kui saadad kellelegi õnnistuse energiat?

 

Mis tunne on ise ennast väestada ja õnnistada?

 

Mis kasu arvad, et õnnistamine inimkonnale loob?

bottom of page