top of page

Täna valin kogeda tänulikkust!

 

Minu sees on imeline maailm, mis on omavahel seotud kõige sellega, mida pean enesest väljapool olevaks.

 

Iga päev saan kogeda neid sagedusi, mida oma ellu loonud olen. Igal sündmusel on oma algne käivitaja ehk algne taotlus, mis toimib kui arvutiprogramm. Mul on võimalik iga kogemuse juurte juurde tagasi minna läbi oma mõtte- ja tundejõu. Jõudes tagasi tuumani, saan vaadelda, mis on olnud minu algne soov midagi alustades. Kui see soov on heatahtlik ja toetab mind, saan selle jätta samasuguseks. Kui tunnen, et miski vajab veel ümbersõnastamist ja uueks loomist, saan alustada sellega just praegu. Mida enam ma seda fakti teadvustan ning asun ka praktiliselt kasutama, seda kiiremini mõistan enese pärisolemust, milleks on olla ise enda elu meisterdaja, maag ning looja.

 

Olen enne siia ellu asumist valinud võib olla unustada selle omaduse ning elanud suure aja oma elust teadmatuses ja sättinud vastutuse teiste kanda, tundes end ohvri või kõrvaltegelasena. Järk-järgult, samm-sammult võin aga õppida enda suurt väge taas tagasi võtma ja kasutama ning teen seda nüüd ja praegu ja teadlikult kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Ma valin piirangute ja blokeeringute vabastamise, mis mind enam ei toeta. Valin mäletamise ning oma väe endale tagasi võtmise. Aitäh!

 

Ma olen Algallika valguskiir. Minu ühendus Looja väega on tugevaim läbi tänutunde.

Pilt: Urmas Vaino

Armuunelm

Vaata Urmase mandalaid siit

Tekst Stella Shakti uuest raamatust "Meie külluse rada"

Sa võid seda teksti vabalt kopeerida ja isiklikuks tarbeks kasutada, aga palun lisa alati see link juurde, et ka teised leiaks allika http://www.stellashakti.com/#!kllus-ja-rm/clkg

bottom of page