top of page

Täna valin voos elamise!

 

Sean taotluseks olla tähelepanelik ja harjutada end ümber vanast mustrist uude – selle asemel, et muudkui korrutada universumile, mida ma EI taha, hakkan sõnastama oma soove ümber – MIDA MA SOOVIN.

 

Ma sean taotluseks elada oma elu jaatavas vormis. Ma palun, et ma alati mäletaks sõnastada oma mõtteid, soove ja taotlusi selliselt, et Universum mõistaks, mida ma tõeliselt soovin. Ma palun läbi armastuse energia kõigi nende mõttemustrite transformatsiooni, mis mind enam ei toeta – sean taotluseks anda vabaks kõik piiravad uskumused ja vaesusteadvusest sündinud avaldused. Mu elu on kirglik elu armastamise väljendus ja elu armastab ka mind. Ma olen armastatud ja ma armastan.

 

Ma sean taotluseks olla teadvel sellest, et olen oma elu ise just selliseks loonud nagu see on. Ühes teiste kaasloojatega siin planeedil loome kollektiivset teadvust ja see teadvus on just selline nagu me seda oleme mingil põhjusel tahtnud kogeda. Ma palun, et nii minu kui kogu inimkonna teadlikkuse tase oleks selline, kus me mõistame enese kui oma elu looja olemust ning et me suudaks armuküllaselt luua uue tervikliku ja harmoonilise pildi, kus õnnelik olemine ja küllusevoos tänulikkusega elamine on igaühe õigus ja normaalne olek.

 

Ma taotlen enda teadlikkuse kasvu ja palun universumi abi ja õpetust, mil moel olla ja nautida.

 

Usaldan Elu Jõge, see kannab meid hästi.

Pilt: Urmas Vaino

Ükssarviku väli

Vaata Urmase mandalaid siit

Tekst Stella Shakti uuest raamatust "Meie külluse rada"

Sa võid seda teksti vabalt kopeerida ja isiklikuks tarbeks kasutada, aga palun lisa alati see link juurde, et ka teised leiaks allika http://www.stellashakti.com/#!kllus-ja-rm/clkg

bottom of page