top of page

Täna valin vastutuse!

 

Minu jaoks võib see olla uus arusaam, kuid tegelikkuses on see nii, et tõepoolest mul ei ole tarvis muuta välist, et uut maailma kogeda.

 

Uus maailm on terviklikkuse maailm. See on kogu aeg selline olnud, ent inimesed on saanud kogeda ka eraldatuse taju. See on teatav energiablokeeringute süsteem, mis on energeetiliste looride abil takistanud meil elu terviklikkust tajuda. Mida enam aga end blokeeringutest puhastame, seda enam saab meile Üksolemine nähtavaks ja selgeks.

 

Neid blokeeringud või piiranguid, mis on meil aidanud teatavaid kogemusi saada, on võimalik muuta ja vabastada. Mida enam oleme harmoonias looduse ja loomulikkusega, seda kiiremini see toimuda saab. See saab toimuda jällegi algse taotluse loomise läbi. Ma taotlen kõikide piirangute vabastamist, mida ma enam ei vaja ning valin terviklikkuse kogemuse suurendamist. Selliselt seda palvet igapäevaselt korrates hakkab uus eluvägi justkui paisu tagant pääsedes looma uusi radasid, uusi arusaamasid ja kogemusi.

 

See, mis on varem tundunud kaootiline ja juhuslik, hakkab end paljastama kui jumalike sünkroonsuste jada – iga väiksemgi detail saab tähenduse ja asjade põhjused ning tagajärjed meile intuitsiooni läbi tunnetatavaks.

 

Muutes eneses mustreid, vastab sellele terve universum uute "kokkusattumuste" läbi.

 

Minu otsused mõjutavad tervet mu maailma.

Pilt: Urmas Vaino

Avatar

Vaata Urmase mandalaid siit

Tekst Stella Shakti uuest raamatust "Meie külluse rada"

Sa võid seda teksti vabalt kopeerida ja isiklikuks tarbeks kasutada, aga palun lisa alati see link juurde, et ka teised leiaks allika http://www.stellashakti.com/#!kllus-ja-rm/clkg

bottom of page