top of page

Täna valin elada oma unistusi!

 

Täna valin teadvustada, et elu, millest olen unistanud, ongi juba mu reaalsus.

 

Läbi ühendatuse väe palun ma, et mu alateadvus, tavateadvus ja üliteadvus oleksid kõik joondunud uskumusega, et mul on võimalik oma unistuste elu elada ja see saab sündida läbi lihtsuse ja lubamise. Minu elu on minu mängumaa ja ma ise sean oma ellu reeglid, mis minule kehtivad. Minu uskumused on reeglid minu elu korraldamiseks. Ma palun, et mu uskumused oleksid joonduses terviklikkuse kõrgeima heaolu ja selguse ning armastusega kõige elava suhtes, kogu universumi hüvanguks.

 

Ma annan vabaks kogu vastupanu heale ning usalduses ja rahus võin öelda universumile, oma partnerile – aitähh, et mu elu on küllusteadvuse ja armastuse väljenduseks. Palun õpeta mind, palun näita mulle, kuidas olla parimal moel ning palun anna mulle kõik vajalikud vahendid, et võiksin elada oma elu kõrgeima potentsiaali kohaselt.

 

Aitäh, et mul on täiuslik tervis, imelised suhted ning lõpmatu armastusevoog, mida läbi enese tunnetan!

 

Minu mõtted on kui lillelõhn – nähtamatu, aga universaalne keel, mis kõneleb Universumiga ja tellib mulle uusi kogemusi.

 

Kõik on hästi ja kõik toetab minu arengut.

Pilt: Urmas Vaino

Rahustavad lained

Vaata Urmase mandalaid siit

Tekst Stella Shakti uuest raamatust "Meie külluse rada"

Sa võid seda teksti vabalt kopeerida ja isiklikuks tarbeks kasutada, aga palun lisa alati see link juurde, et ka teised leiaks allika http://www.stellashakti.com/#!kllus-ja-rm/clkg

bottom of page