top of page

Täna valin tõe armastuse energias!

 

 

Tõde on see, et mul juba on kõik, mida ma vajan, et astuda järgmist sammu. Mida ma tegelikult kogeda tahan?

 

Ma palun läbi armastuse energia, et ma julgeksin elada oma tões, väljendada oma tõde iseendale ning tegutseda vastavalt tõetunnetusele eneses. Tõde tekitab avardumise ja selguse tunde. Kui see, mida kaalutlen, ei ole ilus või ülendav, siis see pole ilmselt tõde. Tõde ehk selgus ehk taipamine on mu pärisolek. Takistades enda olemist tões, tekitab raskuse ja ebamugavuse kogemuse. Ka see on olnud vajalik kogemus õppimiseks ja aru saamiseks, mida tähendab vabadus valida. Seega andestan ma endale kogu ebatões oleku, mida elu jooksul olen loonud. Ma andestan enesele, et olen end sellistesse situatsioonidesse asetanud. Andestan enesele ja teistele ning ma palun sisemist äratundmist, et kogu mu praegune elu võiks liikuda ja kulgeda puhtas tõetunnetuses.

 

Tões elamine on harmoonias olemine kogu looduse ja looduga. See toob kaasa endaga täieliku rahu, kuna baasvundament, millele elu on ehitatud, on tugev ja juurtega tugevasti terviklikkuse pinnases. Selliselt üles ehitatud elu on kingitus endale ja teistele, sest terviklikkusega kooskõlas olek on harmooniline ja kooskõlas kogu elava südametega. Viibides tõe sageduses loon ma reaalsust, mis on rahumeelne ja armastav, külluslik ja toetav.

 

Minu ülesanne on olla tões, Universum loob meile kõik vajaliku.

Pilt: Urmas Vaino

Hinge tervendaja

Vaata Urmase mandalaid siit

Tekst Stella Shakti uuest raamatust "Meie külluse rada"

Sa võid seda teksti vabalt kopeerida ja isiklikuks tarbeks kasutada, aga palun lisa alati see link juurde, et ka teised leiaks allika http://www.stellashakti.com/#!kllus-ja-rm/clkg

bottom of page