top of page

Täna valin vabaduse!

 

Ma vaatan üle oma käitumismustrid – kas need harjumused, mis mul on, toetavad mu arengut ja tekitavad minus hea tunde?

 

Sõltuvused on harjumused, mis pealtäha justkui korraks tekitaks hea tunde, ent hiljem tuleb mingil moel selle eest lõivu maksta – kas füüsilise, emotsionaalse või mõttetasandi tasakaalutusena. Igal sõltuvusel on aga alati algpõhjus juurtena kusagil mujal. Äkki ma pole rahul oma eluga ning püüan seda varjata ja peita mingite tegevuste taha, mida pean oma olukorda leevendavaks ja mis pealtnäha aitavad unustada elumustrit, mida tegelikult elada ei soovi? 

Ma palun arusaamist, taipamist ja selget meelt, et mõitsa oma käitumiste algpõhjuseid – mida soovin oma elus tegelikult. Millist kogemust tahan muuta? Mida soovin tegelikult tunda?

Mis on see, mis võiks tekitada minus hea tunde? Ma palun mäletamist, et mul oleks meeles teha neid asju, mis mulle tegelikkuses kaa jõustavalt mõjuksid.

 

Ma palun sisemist juhatust, kannatlikkust ning järjepidevust, et uued arusaamised ka praktikasse rakendada.

Ma palun, et mu enese sees olev tõde saaks tulla minu jaoks nähtavaks ning et mul oleks julgust ennast ära kuulata.

Ma palun sisemist tugevust ja meelekindlust, et vastavalt sisemisele juhatusele ka tegutseda. Ma olen armastus ja armastades ja austades iseennast on mu uueks harjumuseks valida enda jaoks tervislikud eluviisid. Selliselt tõmban ligi ka samalaadse käitumismustriga inimesi ning terve mu elu on terviklikum ja tervem.

 

Ma olen terviklik ja endaga aus.

Pilt: Urmas Vaino

Rubiinteadvus

Vaata Urmase mandalaid siit

Tekst Stella Shakti uuest raamatust "Meie külluse rada"

Sa võid seda teksti vabalt kopeerida ja isiklikuks tarbeks kasutada, aga palun lisa alati see link juurde, et ka teised leiaks allika http://www.stellashakti.com/#!kllus-ja-rm/clkg

bottom of page