top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

KIIRE SAGEDUSE TÕUS

See meditatsioon on kiire tasakaalustus ja häälestus tagasi oma hinge teele, ka siis kui ego- ja meelemustrite rägastik tundub olevat võimatu lahendada.

 

Me saame mõista, kui võimas ja kiire on Armastuse halastuse vägi. Selged armastusega kooskõlas olevad otsused võivad lausa hetkega meie teadvuse joondada taas enda algse rõõmu-olemusega. Tundes endas kasvõi pisitillukest rõõmju, hakkame magnetiseerima rõõmsamaid elukogemusi.

Lihtsus ja kergus on meie hinge tee kutse. See ei tähenda, et me kuidagi tegevusetult peaks passima, vaid seda, et ka kõige keerukamatele olukordadele on tegelikult ääretult lihtsad lahendused olemas.

 

Lahendused on alati kõrgemas sageduses kui probleemid. Seega – kui soovid leida lahendust, tõsta oma sagedust ja näe uusi võimalikkusi!

 

Kõigile soovijaile saadame ka individuaalse kaardilugemise antud teema toetuseks ja väestamiseks lähema (u 14 päeva jooksul).

Seda siis neile, kes on registreerides vastava valiku teinud.

Õnnistused!

Stella

b-kiirevibratsioonit6us.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kiire-vibratsiooni-tõstmine-17minStella Shakti
00:00 / 17:02

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page