top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
KEVADINE PÖÖRIPÄEV

On suur rõõm sulle soovida südamesooja kevade algust!

Kevad toob endaga kaasa alati palju uut lootust, värskust, usku ja väge. Pööripäeva hetk on väga eriline – öeldakse, et aasta kõige vägevama maagilise võimega päev!

Ükskõik, mis parasjagu su elus toimunud on, siis pööripäevade energeetilise nihke momentides on imeline võime keerata sinu ellu uus ja helgem lehekülg!

Pööripäev olgu ikka pööraselt lahedate unistuste teostumise algus ja et see armastus lihtsalt võtaks meid omale. Päriseks!


Iidsetes traditsioonides räägitakse kevadisest pööripäevast kui tervest aastastsükli algusest. Seega, head vana aasta lõppu ja hüvasti talv! See on suurepärane aeg, et enda teadvusetasand tuua suuremasse armastusse, uuele mõistmise ja õnnistuse tasandile. Nii 48 tunni jooksul enne ja peale pööripäevahetke on parim aeg seadistuste tegemiseks.


Kaugseanss sinu jaoks on selleks puhuks valmis. Kogemine on lihtne nagu ikka - seansilehelt leiad mp3, mille saad kuni 23. märtsi õhtuni alla laadida ja kuulata, kasvõi iga päev.

Seansi põhiteemad:

energiakeha korrastus

joondamine kõrgeima potentsiaali kohaselt

tugev maandus

tervenemine kristallenergias

iga osaleja saab erilise pühitsuse vastavalt hinge vajadusele

tõelise hingelepingu /missiooni mäletamise väestamine

keha-hinge-algallika teadvuse ühendamine

mittetoetavate lepingute lõpetamine

püha ühenduse võimendamine planeet Maaga

sisemise juhatuse vastuvõtmine selleks kevadeks

unistuste ja soovide täitumise kiirendus

eduvoo suurendamine

Ma soovitaks seda kuulata vähemalt 2 korda – esimene kord ENNE pööripäevahetke ja 2. kord pööripäevahetkel või peale seda.

 

Mida enam seda kuulad, seda tugevamaks muutub Su energiakeha.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-kevadine-p88ripäev-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kevad-18-22-stellasahakti - 17.03.2022Stella Shakti
00:00 / 51:04

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page