top of page

KARMAVABASTUS JA

UUE TEE VALIMINE 

 

Igaühel meist on minevikus saadud kogemusi, mis võivad olla laenguga, mis on vähem kui puhas tingimusteta armastus. Seepärast end halvasti tunda, tähendab tegelikult selle kogemuse ja suhtumise tõttu sellesse mälestusse olla nõiaringis, kus korratakse sedasama õppetundi, kuniks see on ära õpitud - isu saab täis ning kust välja pääsemiseks on tarvis osata sellest korduvate mustrite võrgustikust välja astuda.

 

Seekordne seanss ongi spetsiaalselt selle jaoks loodud, et kes tunneb, et sooviks jätta mineviku selja taha ning valida endale sobivaim tee nüüd ja praegu, saab seda ka koheselt teha.

 

Meie minevik ei pea määrama ära seda, kuhu me suundume. Olles nüüd teadlik enda looja olemusest, on hoopiski olulisem see, millest me unistame, mida soovime ja millele nüüd keskendume.

 

Ühest küljest on see vabastamise ja mustrite muutmise seanss, teisalt aga uue oleku kutse juba praegusesse hetke, et saaksime uusi kogemusi enda ellu magnetiseerida pingutustevabalt.

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Karmavabastus ja uue elutee valimineStellaShakti2019
00:00

 

 

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse, kui seda veel teinud pole:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD OKTOOBRIS 2019

bottom of page