top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

MEDITATSIOON KARMAVABASTUS

ohver-agressor-abistaja tsüklist väljumine

 

Teemant-tervenduse II faasi seansi põhjal loodud erilise taotlusega karmavabastuse meditatsioon. Põhineb ülemaailmselt tunnustatud energiatööl EMF Balancing Technique, mis on ametlikult taastusravis kasutusel ka näiteks Venemaal ja Saksamaal.

Seansi põhiteemad:

energiakeha korrastus

tugevama maanduse loomine

blokeeringute vabastamine

ajaloo-energiate võtmine toetuseks

selgroos asuvate eriliste energiatega töö, mis aitab kaasa tuleviku potentsiaalide avaldumisele

terviklikkuse energia väestamine

teemant-energiaga lõimumine

uue selguse ja kergenduse kogemuse loomine

Süüdistamine, kellegi sundimine millekski, hinnangulisus ja kannataja-olemine on üsna tavalised rollid, mida inimesed on pidanud normaalseks. Ometigi on tegelikult veel võimalusi. Meil on võimalus elada ka avatud südamega, neutraalsuses, vaatlejana, ilma lugudega kaasa minemata ega kedagi enda loosse sundimata.

 

Igal lool on komme ja soov ja tahe olla kuuldud, nähtud, tuntud, ära tuntud ja tunnustatud. Ent on igaühe enda valik, missuguse loo või kogemusega me kaasa sõitma asume. Või kas pöörame tähelepanu vaid lugudele või hoopiski vaatle,e KES neid kogemusi kogeb.

 

Et aga endas ära tunda see valiku-hetke koht, on hea anda vabaks automaatsed harjumused reageerida. Me võime valida reageerida, ent sellest ei pea saama enam kohustuslik esitluskava, vaid pigem teadlikkusest kantud kanaldamine vastavalt olukorrale. Kanaldus võib olla nii sõnaline, tundeline, aga eelkõige - mäletamise mäletamine, kes tõeliselt oleme.

 

Osho on öelnud, et kõik, mida uinunud inimene teeb, on vale.

Kõik, mida ärganu teeb, on õige.

 

Kas valime mäletada enda tõelist olemust või edasi sumada luguderägastikus, saab igaüks ise enda südame juhatuselt järele pärida.

 

See meditatsioon põhineb ülemaailmselt tunnustatud energiatööl EMF Balancing Technique, mida kasutatakse enam kui 70 riigis, sealjuures näiteks Saksamaal ja Venemaal ametlikult ka taastusravis.

Olen selle meetodi edasi toonud, lõimides sellesse kanaldusena vastavaid lihtsaid taotlusi, et väestada just nimelt sellesama nõiaringi katkemist meie teadvuses, milleks on olnud valu ja kannatuste juurde loomine.

 

Mängud, kus oleme tahtnud kogeda tundeid, on olnud mängud. Mis sest et me enam liivakastis neid mängusid ei loo, meie teadvuses olemus on lõpmatu igavikuline avardumine. Kes ei taha selle kohta mäng öelda, sest elu tundub liiga raju, et seda teha, siis mis oleks kui tunnistaks, et oled lihtsalt sattunud mängima väga karme asju?

 

Võttes vastutuse enda elu eest, saame me kõiki kogemusi asuda vaatama uue nurga alt, uuel moel, uues olekus ja uues tundes.

 

Meil on luba elada õndsuses, armastuses, helluses ja rõõmus.

On võimalik, et sellega harjumine vajab pratikat, õppimist, harjutamist, aga see on võimalik!

 

Ja sellega võib algust teha just nüüd, ükskõik, mis varasemalt toimunud on. Loomulikult on iga inimese lähtekoht erinev, kogemused erinevad, elu on mänginud eri kaardid kätte, aga ükskõik mis olukord saab olla algus positiivsemale mõtlemisele ja tegutsemisele.

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Karmavabastus tsükli lõpetamineStella Shakti 2018
00:00

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

bottom of page