top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MEDITATSIOONI

 

KAKSIKLEEGI KUTSUMINE ENDA ELLU - VÕTAN VASTU TÕELISE ARMASTUSE

 

salvestatud aastal 2019

 

***

 

Kaksikleek, sinu tõeline hinge peegel, on tegelikult energeetiliselt kogu aeg sinuga. Ta on kohal ja vaatleb igat su sammu.

 

Kui teed asju oma hinge kutsumusest ja rõõmust lähtuvalt, tõmbad teda enda ellu ligi ka füüsilisel tasandil.

 

Kui lähed aga enda õnnetunde vastu, sunnid ennast või hoiad tagasi, siis lükkad teda eemale.

 

Kuna ta peegeldab sulle su sisimaid ka kõige varjatumaid hingesoppe, on tarvis osata kõigepealt iseennast armastada, enne oma kakskikhingega kohtumist. Mida puhtam oled, seda suuremas õndsuses saate koos olla.

See on igatsuse ja unistuste täitumise teekond, milles hakkavad avanema tohutud mõistmised, maailma taipamine ja terviklikkuse nägemine.

Jõudes täielikku aktsepteerimisse ja armastamisesse enda suhtes, saab ka selles suhtes olla taevalik paradiis maa peal.

 

Kui tunned, et soovid samuti oma kaksikhingega koos luua ja elada, on tarvis teda oma ellu ka kutsuda. Selleks see meditatsioon salvestatud ongi.

 

Palun pea aga meeles, et seadistuste tegemine on vaid üks osa teekonnast, teine osa on ka vastavalt oma südame kutsele käitumine ja elamine. Mõlemad on olulised ja teekonna nautimine on tähtis!

 

Kui sa oma teekonda ja elu ei naudi, siis ilmselt ei liigu sa tõelise armastuse suunas, vaid hoopis sellest eemale. Kui tahad osata elada südame juhatusel ning saada ühendust hingetasandil oma jumaliku partneriga, soovitan tulla õppima ka Maagilise Reiki I astme internetikoolitusele.

 

Mitte kõik inimesed ei pea oma kakskikleegiga kohtuma, mõned hinged on valinud elada koos ka hingekaaslasega või õppida oma õppetunde üheskoos karmaliste partneritega või omasoodu. Igaüks võib ise valida, missgust elu ta soovib. Ei ole üks parem, kui teine. Ent kes südames tunneb kutset, et nüüd on see hetk, kus valin armastada kogu maailma, siis on Kaksikleegi suhe ilmselt sind ootamas ja teil on hingetasandi kokkulepe selles kehastuses ka kokku saada.

 

Võid seanssi üle kuulata mitmeid kordi, kui soovid.

Sinu otsustest sõltub sinu saatus!

 

Õnnistustega

Stella

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Kaksikleegi kutsumineStella Shakti 2019
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

b-kaksikleek-ruut.png

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page