top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

KAITSEINGLI KALLISTUS

Valgusmaailma toetus ja abi on alati sinuga. Kui soovid seda rohkem tunda ja ära tunda, on vaja oma kaitseinglitega rääkida ja nende abi paluda!

Meil kõigil on kaitseinglid ja mida rohkem me suhtleme oma südamega, oma kaitseinglite ja valgusmaailma abilistega, seda rohkem neid meile appi saab tulla. Suur vaimne kokkulepe on selline, et kui me abi ei palu, siis ei tohi valgusmaailm meile lihtsalt niisama appi tõtata, vaid me peame õppima ise paluma, et meid aidataks.

Kaitseinglitel on kõrgem vaade kogu meie elule, sest nad pole pimestatud meie duaalsusemaailmast, hirmudest ega inimlikest madalasageduslikest tunnetest.

Nende kõrgeim soov on meid aidata ja olla meie elus osaline, et nad saaksid meid aidata jõuda enda kõrgeima potentsiaali kogemusse.

On täiesti võimalik, et ka mõned lahkunud esivanemad, head sõbrad või meie maisest kehastusest lahkunud lemmikloomad jäävad meiega meie vaimsel tasandil suhtlemisse ning ootavad, et me ärkaksime mäletamisele, et surma polegi tegelikult olemas, on lihtsalt kehastuste vahetamine ja vahepealne ala, kus me planeerime uusi elusid.

See seanss siin on selleks, et sind hästi elegantselt ja armastavalt juhatada tagasi sinu enda kõrgema olemusega kontakti ja suunata su teadvust hästi hoitult suhtlema ja toetust saama omaenda kaitseinglitelt. Eriliselt paluvad minu vaimsed teejuhid edasi öelda, et see seanss sobib väga hästi neile, kes on läbi tegemas leinaprotsessi või mistahes kogemuses tundnud enda kaotajana.

Luba oma kaitseinglitel sind täita ja ümbritseda tervendava palsamiga, sa väärid end taas hästi tunda! Kutsu neid, õnnista ja täna seda püha ühendust nendega, nad on sinu hinge parimad sõbrad!

Terviklikkuse seisukohalt vaadeldes võid isegi ära tunda, et need inglid on tegelikult kõik sinu enda Lõpmatu Mina väljendused ja seega sinu enda osised, kellega sa taasühendust saad. Ei ole midagi, mis oleks sinust väljapool, kõik see siin on su enda Igavikulise Mina mäng.

Vaimsel tasandil pole ei vigu ega kaotust, vaid lihtsalt uued vaatenurgad ja kogemused, mis on väga väga väärtuslikud. Me kohtume kõigi hingedega varem või hiljem uuesti, kellega oleme varasemalt koos olnud ja see kohtumiste, jällenägemisrõõmu kallistuste ja meeldetulemiste jada on lõpmatu, kuna meie olemus on igavik ja lõpmatus.

Selleks aga, et me saaks taas kohtuda, on vaja vahepeal, et lähme ka laiali, et on need kaotuse ja lahkumineku-kohad. Seda ei maksa üle dramatiseerida.

Kes tunneb, et tahaks endas neid kohti veel sügavamalt tervendada ja paremini taibata, mismoodi me hingedena siin planeedil taas ja taas käime, siis soovitan nendel teemadel mediteerida ja lugeda ka sellist raamatut nagu M. Newtoni HINGE RÄNNAK. See on teadustööst raamat, mis räägib sellest, mismoodi see teadlane avastas, et inimesed on suutelised oma eludevahelist elu mäletama.

Raamat on lihtsas keeles ja kergelt loetav, soovitan kõigile!

Ilmselt ka see, et praegu neid ridu lugema oled jõudnud, on su enda Kaitseinglite suunatud sulle... Kust sa tead, et ei ole? :)

Julge suhelda oma kaitseinglitega ning luba endal lõõgastuda ja lõdvestuda teadmisesse, et sa oled vastu võetud ja armastatud just nii nagu sa oled! Oled armastusväärne ja imeline!

Imelisi uusi alguseid sulle!

Stella

Seanss on salvestatud aastal 2017

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-kaitseingli_kallistus_ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine nr 1 avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, siis

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Kaitseingli kallistusStella Shakti 2017
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page