top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MEDITATSIOONI

KAITSEINGLITE KAITSE

salvestatud aastal 2020

 

Olen mitmetel öödel näinud väga kummalisi unenägusid ja meditatsioonis uurides nende tähendusi, olen aru saanud, et meil on tarvis luua selgem seadistus nii individuaalselt kui ka kollektiivselt, otsustades selgelt, missugustele energiatele me enda elujõudu kingime.

 

Lihtsamalt öeldes - luua tugev kaitseinglite ja valgusmaailma abiliste ühendus, et võtta vastu abi elamaks armastuse sagedusel ja mitte minna hirmusagedustega kaasa.

 

Selline valgusmaailmaga ühendus on väga soovitatav just neile, kes tunnevad, et on oma igapäevses elus liiga haavatavad ja mõjutatavad madalasageduslike energiate poolt. Ehk siis kogevad elus palju draamasid, ärevust, segadust jne. Need on kõik tunnused selle kohta, et meie energiaväljas võivad olla madalasageduslikud olemid või energiamustrid, mis vajavad välja puhastamist või ümber-transformeerimist, energiaväli ehk õnnetunde-kiirgus meis on varjatud või mingitses kohtades blokeeritud. See võib tekkida ka näiteks sellest, et su naabrid sinu ümber teevad teadmatusest jumal-teab-mida.

 

See pole aga ohver olemise koht vaid meil tuleb anda enda valgusmeeskonnale korraldused kätte, et meie elu ei oleks niivõrd välisest mõjutatav ja meie teadvus oleks suuteline ikkagi keskenduma enda kõrgeima elusaatuse kokkuleppe täitmisele.

 

Fakt on see, et meil on võimalus ise valida, kuidas me elada tahame. Kas draamasagedusel või kõrgemal. Kaitseinglid ja vaimsed teejuhid ja ülestõusnud meistrid on tegelikult kõik osa meie enda energiasüsteemist. Me pole neist kunagi eraldiolevad. Ent täisvõimsusel saavad nad meid aidata, kui neid palume. See on osa inimkonna ärkamise kokkuleppest. Meil on vaja paluda. Selgelt. Konkreetselt. Ei ole ühtegi asja või teemat, milles nad aidata ei saaks.

Aga on vaja küsida. Selline küsima õppimine õpetab meile meie endi looja olemust ja äratab m'äletamist, et oleme kõik ühenduses.

 

Meditatsioonis õnnistame ühendatust oma valgusmeeskonnaga ja loome konkreetsed taotlsed, palved ja otsused, et elada enda elu armastusküllaseima versiooni kohaselt. Keskendume eri eluvaldkondadele ja kogu inimkonna õnnistuse sagedusse häälestamisele.

Seega on see palve-meditatsioon nii sinu isikliku, kui ka kogu inimkonna kõrgeimaks hüvanguks.

 

Kõik enne kolmapäeva südaööd registreerunud saavad koos seansiga kaasa ka spetsiaalse inglikaardi-ladumise video.

 

Õnnistustega

Stella

 

 

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Kaitseinglite kaitseStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page