top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
KÕRGEMA TAHTE LUBAMINE
Armastus on kõrgeim intellekt, mis läbi meie saab meid õpetada, tervendada ja aidata.

Universumi kõrgeim vägi on Armastus. See on intelligentne valguseväli, täidetud informatsioonist ja lahenduse energiast. Armastus pole lihtsalt tunne, see on kõrgeim teadlikkus, kõrgeim vägi, kõrgeim olemus, – puhas teadvus e meie algne essents.

Inimesed, kes ei mõista Armastuse olemust, ei mõista iseennast. Selleks, et saada aru, kes tõeliselt oled, on tarvis lõdvestuda, rahuneda ning tunda huvi selle teema suhtes. Reaalselt suhelda selle intelligentsuse väljaga.

Mõistes enda tõelist olemust, on õndsuse ja armulikkuse ja lõpmatu inspiratsioonivooga ühenduse tunne loomulik kõrvalsaadus. Seda mäletamist saab igas hetkes endale meelde tuletada, väestada, võimendada ja sellesse õnnistustevoogu järjest enam sisse sulatada. Me sulatame oma individuaalse mina ja Terviklikkuse Mina omavahel kokku. Seejuures me ei kaota oma individuaalseid võimeid, eripära ja oma saadud elutarkusi ja kogemusi. Me saame kogeda mõlemat tasandit. Just nagu veepiisk ookeani sees ei ole veepiisk kuidagi kadunud, kui ta ookeanis on, samuti oleme meie Armastuse kehastustena mõistmas enda Armastuse olemust ja saame aru kogu maailma Armastuse olemusest.

Inimene, kes ei alistu Kõrgema plaani intelligentsele olemusele, ajab taga oma egotahtmisi ja need ihade täitumised ei rahulda teda. Näide: arvad, et armastav partner või ideaalne kodu, suurem palk teevad sind õnnelikuks. Aga kui isegi neid kogeksid, oleksid veelgi õnnetum, sest saad aru, et need välised tegurid ei toonud sulle õnne.

Tõelise lõpmatu õnne kogemiseks on tarvis, et me sulatame Kõrgema Tahte ja individuaalse tahte omavahel kokku.

Kõrgema tahtega kooskõlas elamine on ÕNNELIK JA RAHULDUSTPAKKUV, ka siis, kui on nö keerukamad olukorrad. Olles harmoonias oma hingega, oma tõelise rõõmuga, on õnnistustelaviin lõpmatu.

Seansi põhiteemad:

maandus

kõrgema tahtega harmoniseerumine

armastuse kogemuse suurendamine ja enda laadimine lõpmatu tervendava vooga

lahenduste toomine läbi lõdvestuse

egotasandi korrastus ja mittetoetava vabastamine

helguse ja kerguse tasandi toomine ka keerukamates olukordades 

õnnistustevoo suurendamine oma igapäevaelus

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame kingituseks spetsiaalse individuaalse mini-kaardilugemise meili teel.

Seanss on salvestatud aastal 2022.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

k6rgem-tahe-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

k6rgemtahe - 01.06.2022, 15Stella Shakti
00:00 / 39:59

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page