top of page
b-jumalikabi.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

meditatsioon-jumalik-abi-ja-sekkumineStella Shakti
00:00 / 40:00

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

JUMALIKU ABI JA SEKKUMISE KUTSUMINE

Kui tahad mingile elusituatsioonile kiiret lahendust kõrgemalt poolt.

 

On situatsioone, mis polegi mõeldud inimestele omapäi lahendamiseks. See on selleks, et me taasühineks oma kõrgemate olemuse aspektide e jumalikkusega. Selle asemel, et murest murduda, on tarvis, et me õpiksime enda kõrgemalt olemuselt e Algallikalt abi paluma.

 

See energiatervendus-seanss on spetsiaalselt selleks kanaldatud, et kui endal on mõistus otsas ja ei tea, mida mingi kogemusega peale hakata, siis leida lahendus ja edasiliikumiseks vajalik impulss, energia ja teadmine. Ma nimetaksin seda tõusmiseks 90-kraadise nurga alt otse üles, seega ülestõusmisprotsessi kiirendus. Selliselt saame hakata nägema, kuidas sellised väljapääsmatuna näivad olukorrad on meile tegelikult tulnud toetuseks, et teeksime enda vaimses arengus kiire arengu tagasi enda tõelisesse olemusesse. Koostöö Universumiga võib olla väga meeldiv. Mida väiksem on vastuseis sellele, et abi võib ikkagi saabuda, seda rohkem seda meie ellu tulla saab. Kui isu on suur, saab toimuda suur läbimurre arengus ja lahenduste voos. Seepärast sageli inimestel toimubki väga suur ärkamine peale keerulist perioodi – lihtsalt siis inimene sageli annab sisemuses järele ja otsustab hakata Algallikaga suhtlema. See on normaalne, et elu meid aitab ja meile vastab. See on sellepärast, et see Eksistents koosneb magnetilisest energiast e armastusest ja Elu soov on see, et me oleksime õnnelikud.

 

Seda meditatsiooni on hea kasutada juhul, kui

* on näiteks keerulisemad emotsionaalsed, hingelised või ka füüsilised vaevused – iga probleem hakkab peale blokeeringust ja tõustes kõrgemale, on võimalik, et blokid lahustuvad täiesti iseeneslikult – või tuleb selgem info, mida lahenduse loomiseks edasi peale hakata

* tahaks kiiret lahendust, aga ei tea, mis see lahendus olla võiks

* on raske periood elus ja on soov liikuda kergemasse hoovusesse

* asjad näivad olevat takerdunud või näib, et ujud justkui vastuvoolu ja on keeruline

* soov leida uusi perspektiive praegustele igapäevaelu küsimustele

* tahtmine kogeda suuremat rahu, maandust, õndsust ja häälestuda õnnistustesagedusse

 

Ühendudes jumaliku abiga ja lubades inglitel, Algallikal ennast igapäevaselt aidata, saame me igal hetkel vajalikku inspiratsiooni ning elu kulgemine pole enam raske peamurdmine, ülemõtlemine ja leiutamine, vaid pigem kuulatamine ja siis vastavalt parema intuitsiooni juhatusele asjakohaselt tegutsemine.

 

Universumi seadus on selline, et meile ei saa kõrgemalt poolt täies mahus abi tulla, kui me seda ise ei palu. Et saada täielikku toetatust, on tarvis see endale küsida – teha otsused ja palvetada.

 

Lisaks seansi kuulamisele ma soovitan, et hoia endas enda selgemat visiooni enda kohta – kes sa enda tuumolemuses oled. Selleks soovitan regulaarset rahuneda ja lõdvestuda – ka läbi sügavama hingamise ja pauside tegevuste vahepeal.

 

 

Imelisi uusi alguseid sulle!

Stella

 

Seanss on salvestatud aastal 2024

bottom of page