top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
HIRMUDE JA MUREDE VABASTAMINE
ANDES KÕIK RASKUSED TAGASI ALGALLIKALE JA TEHES TAOTLUSE LAHENDUSEKS VASTATAKSE MEILE ALATI!

Hirmude ja murede vabastamise seanss sobib hästi neile, kes tunnevad, et maadlevad juba pikemat aega mingisuguse raskuse või raskete kogemuse tsükliga. Pidev muretsemine ja ebamugavus on haaranud suure osa ajast ja ei tea, kuidas sellest kogemusest välja astuda.

Seanss sobib väga hästi, et luua uutmoodi partnerlussuhe Universumiga. Usaldades, et need kogemused pole isiklikud, vaid kollektiivsete energiate järelkajad ja peegeldused, hakkame mõistma enda mängulisemat olemuse tahku, kes ei pea asju saavutama rassimisega või tohutu mõttetööga, vaid hakates kasutama intelligentse armastuse välja abi.

Selline läbi taotlustega töö on olnud väga populaarne tegelikult juba sajandeid. On neid nimetatud loitsudeks või võlusõnadeks, valguskoodideks või misteab mis muu keeruka nimega – tegelikult on idee ja ülesanne lihtne ja ühene – luua uued programmeeringud, läbi mille meie teadvuseruum end korrastab ja ümber seab.

See seanss on väga põhjalik ja peen häälestus, et taoline energieetiline seadistus saaks toimuda kõikide kõrgeimaks hüvanguks kõige sujuvamal viisil, mis võimalik. Muidugi, kes tahab kärtsu ja mürtsuga, võib ka seda eraldi taotlusena teha.

On täiesti loomulik, et kui oma energiavälja puhastama hakkad, siis lähema nädala jooksul toimub suur alateadvuse korrastumine ja teadlikkus kõiksugu energiatele, mida oled alla surunud. Seega soovitan seda seanssi ikka ja jälle üle kuulata, kui on tunne, et oleks veel tarvis puhastada.

LISASOOVITUSED:

Kui tunned, et su õlgadel on olnud liiga palju ja pelgalt seansiga tööst ei piisa, ära häbene pöörduda ka mõne nõustaja, terapeudi või psühholoogi poole.

Väga suurt abi annab närvisüsteemile regulaarne päevakava – söögiajad, uneajad paika.

Toitmine jahedal ja tuulisel ajal soojendav – ingver, tatar, juurviljad, vürtsid jne

Eelistatum on soe toit, mitte juua külmi jooke, see teeb rahutuks. Vesi olgu toasoe või veelgi parem – u 40-kraadine.

Mind on väga palju aidanud ka toidulisandid ja taimeteed. Näiteks angervaks oma rahustava ja leevendava toimega.

On loomulik, et muutlikel ja stressirohketel aegadel on keha vastuvõtlikum ka välisele, kuna keha tahab ennast tervislikus keskkonnas laadida, seega vali hoolikalt, mida endasse energeetiliselt isestada lased – kellega suhtled, mis filme vaatad jne. Positiivne meelelaad on kallim kullast – hoia seda!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-hirmude-jamuredevabastus2-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

Murede ja hirmude vabastamine meditatsiooni seanssStella Shakti
00:00 / 50:27

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page