top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

Vanade hingelepingute lõpetamine

Kas oled tundnud, et mingite inimeste või organisatsioonide või partnerlustega seoses on hakanud tekkima takerdumine, segadused, vastukäivused, lahkhelid ja kurnatus?

Või tajud, et mingid inimesed ei ole sinuga ausad, ei väärtusta ennast ja sind piisavalt, et südamest südamesse rääkida, oled tundnud lahku kasvamist ja soovi edasi liikuda ning teiste kaasa aitamine ei näi üldse õnnestuvat?

Need võivad olla selged märgid, et nende suhete aeg on läbi saanud, lepingud on lõppenud ja on aeg liikuda edasi. Kedagi teist me ümber kasvatada ei saa. Igaüks kasvab ise, kui ta on tunne!

Terviklikud suhted meie elus on mõeldud olema toetavad, samas häälestuses, kus me ise oleme, me tunneme siirast rõõmu, huvi ja entusiasmi millegi või kellegagi koos loomisest. Seda ei saa teeselda. Kui tunned, et pead teesklema, sööma rahusteid, erguteid vms, et selles suhtes suuta eksisteerida, siis suure tõenäosusega su kehatarkus ütleb, et tegelikult see pole enam sinu hingeleping selles kohas kohal olla.

Kui on õige asi, on hea tunne, tervendav tunne, tõstev tunne.

Kui on kasvõi natukenegi vastuseisu, siis ma soovitan mitte kunagi siduvaid lepinguid või kokkuleppeid luua nendega, kes kasvõi pisut sinu tunde kohaselt sinuga siirad pole, sest suure tõenäosusega on su intuitsioon õige. Mitte et need inimesed on pahad, aga võibolla on nad liiga toksilised su jaoks, neil on omad teemad veel tervendamata ja nendega suhtlemine tõmbab sind allapoole.

Kui tunned, et oled sellistes rasketes lugudes kinni – kasvõi oma mõtetest ei saa neid inimesi minema, siis on järelikult jäänud teie vahele ebaterved sidemed, mis tuleb ise katkestada ja puhastada. Või tajud, et mõjud ise kellelegi frustreerivalt, on tark astuda paar sammu tagasi.

Kedagi süüdistada pole mõtet, sest suure tõenäosusega on see olnud karmapuhastus ja vabastus ja kellegi peale pahane olemine ei aita.

Ehk see on ka meie enda vastutuse õppimise koht, et ära tunda, kellega rallit sõita ja kellega mitte?

Selle kurvastamise asemel, et asjad ei toiminud, soovitan ennast tuua uude kõrgesse sagedusse, puhastada, eristada ja vabastada endast need võimalik et lausa deemonlikuna näivad energiad ja olla puutumatu, isegi kui need inimesed käituvad halvasti, siis see enam ei puuduta.

Füüsilise või vaimse vägivalla puhul soovitan vajadusel koheselt leida kõrvalist abi ja astuda oma elus neist lugudest ja keskkonnast koheselt välja.

Peenemaid egomängusid ja selja taga ussitajaid soovitan lihtsalt õnnistada, sellega ei lähe me enam nendesse vanadesse lugudesse kaasa ja tõstame enda sagedust niivõrd, et hakkame ligi tõmbama uusi toetavaid partnerlusi.

Saad tulla kuulama ka spetsiaalset vabastavat meditatsiooni, seda kuulata kas otse internetist või siis ka MP3 alla laadida.

See meditatsioon põhineb iidsetel aastatuhandete tagustel teadmistel, isiklikul kogemusel ja on toodud meile kanaldusena Eestis 4. augustil 2018.

Selle seansiga saame anda vabaks vanad suhted, olukorrad või situatsioonid, mis on muutunud koormavaks.
Võid seda seanssi kuulata nii palju, kui soovid, päevas soovitatavalt mitte üle kahe korra, kuna see on tõesti tugev vabastus ja transformatsioon.

 

Sa ei pea kartma, et vabastades nende inimestega midagi halba juhtub. Vastupidi – vabastades endast negatiivse karma, saavad kõik asjassepuutuvad inimesed vabaks ja muutus võib olla väga imeline. Mõned inimesed võivad küll meie eludest kaduda, aga see ei tähenda, et me üksi jääks. Hoopiski saame siis võnkuda uuel sagedusel, mis tõmbab ligi inimesi, kes on armastusega kooskõlas.

Seda käteasendit e Apana mudrat võid hoida terve seansi aja või nii kaua kui mugav tundub. 

Seda hoides saad oma keha mürkidest vabastamist veelgi kiirendada. Võid hoida mõlemal käel – pöial, nimetissõrm ja keskmine sõrm koos.

Seda käteasendit võid hoida iga päev, kui soovid, päevas u 30-45 min on väga soovitatav kui on olnud palju sisemis tule ülelõõmamist või mürgist keskkonda. Aitab puhastada seedesüsteemi ja väljutada toksiine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisan ka juurde igaks juhuks, et vihmasadu on meditatsiooni esimese 5 minuti taustal, hiljem on taustaks muusika.

Õnnistust!
Stella

 

Fail on salvestatud aastal 2018.

 

❤️

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

mudra.jpg
b-hingelepingud-insta.jpg

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Vanade hingelepingute lõpetamineStella Shakti 2018
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page