top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

FÖÖNIKSI TEEMANT-TERVENDUS

TEEMANT-TERVENDUSE PÜHITSUS

Seanss on salvestatud novembris 2018

 

See seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

 

* teha oma elus muutust armastuse energias ja armastuse abiga

* treenida oma kolmanda silma aktiveerumist

* kannatused vahetada mõistmise ja uue elujõu-voo vastu

* tõusta hirmu ja ärevuse tasandil suuremasse rahusse ja tasakaalu

* kogeda rahu ja sisemist kindlustunnet

* ebamugavuse vahetada mõnusa eluvoo vastu

* suurendada armastamise ja armastuse vastuvõtmise võimet

* kiirendada isetervenemisprotsesse kehas

* kiirendada eduvoogudesse liikumist

 

FÖÖNIKSI SAGEDUS ON MEIS KÕIGIS OLEMAS

 

Fööniks on sümbol energiavoo kohta, mis on muutumises, aga ei hävine. Lugudes siis kujustatud võimsa maagilise kotka-laadse linnuna, kes tõuseb leekidest uuesti ja uuesti, eales hukkumata. Saades küpseks ja taas täies elujõus olevaks, mingi hetk pudeneb ta taas tuhaks, et siis uuesti leekidest uue ja puhta ja värskena tõusta.

Samamoodi toimub ka meie sees ja tegelikult kogu looduses kogu aeg tsüklite vahetumine ja muutus. See on loomulik ja vajalik, et uus saaks ennast ilmutada.

 

Ka meie sees on fööniksi sagedus täiesti olemas. Olen seda tajunud kui meie 12. dimensiooni olemust, mis lõimib jumalikkuse ja inimlikkuse täielikult üheks ja läbi selle transformatsiooni kaovad vanad piirangud ja takistused. Nende asemel tulevad uued elukogemused, väestavad ja jõustavad, et me oma kannatustest tõuseksime tugevamana ja võimsamana kui kunagi varem.

Iga kogemus on tulnud meile midagi õpetama ja läbi selle sisemise kasvamise saame me küpseda ja kogemuste võrra palju rikkamaks.

 

Mina nimetan seda sisemise varakambri täiendamiseks. Hingetasandi rikkus seisneb just olukordade ja situatsioonide ning õppetundide läbimise läbi teadlikkuse ja elutarkuse kogemises. Mida kirjum elu, seda võimsamad hingeteemantid. Muutused võivad tunduda hirmuäratavad, aga uue aja energias on hea lugu see, et niipea, kui elule vastuvõitlemise lõpetame ja usaldame armastuse voogusid, siis loob elu meile parima võimaliku kogemuse, mis selles eluetapis potentsiaalina ootamas on. Universum ei viitsi jama korraldada, sest seda peaks poärast korrastama hakkama. Korraldub se,e mida me kõige enam südames soovime. Aga selleks tuleb vana lahti lasta.

 

Seda seanssi on väga hea kuulata, kui tunned, et mingid asjad on elus nii ära ammendanud, kuid uut elumustrit veel ei paista või miski näib takistavat seda kogemust, mida tegelikult tunda ja elada tahad.

 

 

See seanss siin ongi selleks, et saaksime hästi leebelt ja elegantselt seda energeetilist muudatust teha, ka oma rakumälust ja kehapingetest vabastada kõik see, mis enam ei teeni, ega toeta.

 

Oled teretulnud ja väga väga armastatud!

 

Helget avardumist!

 

 

❤️

 

Kingituseks saad lugeda ka peatükki raamatust, mis sisaldab 61 valgusepalvet, et me saaks tõsta end mistahes elumurest lahenduste ja uute võimaluste voogu.

Selle nädala palve:

 

4. Palve juhuks, kui. . .

LOOTUS ON HAKANUD KADUMA

 

Lootusekiir ühendab ka kõige pimedamas kohas olija tagasi Valgusega.

 

Olen tänulik, et mul on võimalus igas olukorras hoida endas seda lootuse­sädemekest alles. Läbi palve, loomingu, taotluste ja unistamise saan ma end mistahes olukorras aidata tagasi mõnusasse voolamisse.

 

Lootus, aitäh, et Sa oled minus alles! Lootus, aitäh, et Sa näitad teed! Lootus, aitäh, et Sa juhatad ja kutsud mind olema õnnelikuim versioon iseendast – valin ennast armastada, valin loota, et kõik laheneb veel palju paremini kui olen arvanud või julgenud unistadagi.

 

Andestan endale, et olen valinud nii keerukad elumängud ja valin nüüd lihtsuse, rõõmu, siiruse, heasoovlikkuse ja taipamise. Südamest ja hingest, las avaldub mu kõrgeim Armastuse ja terviklikkuse olemus just nüüd! Kaitseinglid, Valgusmeeskond, Ülestõusnud Meistrid, mu omaenda Kõrgem Mina, Terviklikkuse Suur Vaim, aidake, aidake, aidake meil leida armastus­küllaseim tee nii meie kui kõikide kõrgeimaks hüvanguks.

 

Avanegu süda nägemisele, avanegu hing tõe kuulmisele, avanegu mõistus südame juhatusele ja hoidku Maaema meid õigel teel nüüd ja alati!

 

Olgu Armastus mu tõeline kohalolu, ümbritsegu mind ja meid, kaitsku meid, hellitagu ja tervendagu meid, et mõistaksime kogu selle olukorra eest tõesti südamest tänulikud olla. Aitäh, et võime siin ja praegu õppida ning saada valgustatud omaenda Lõpmatu Tarkuse ja Õnnistuse Voo poolt.

 

Õnnistame! Õnnistame! Õnnistame endid ja tervet maailma!

 

Saagu kõigest, mida on juhtinud hirm ja milles on olnud valu ja kannatus, tagasi õndsus, taevane paradiis maa peal.

 

Õnnistame! Õnnistame! Õnnistame! Saagu Valgus!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Fööniksi teemanttervendusStella Shakti 2018
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

b-f88niksi-ruut.png

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page