top of page

Kaugreiki seanss

FÖÖNIKSI UUESTISÜND

Seansi käigus võimendame mõistmist ja arusaamist:

Teadvusetasandi tõstmine uuele vabaduse tasemele

Vabanemine sellest, mis on meid tasakaalust välja viinud

Keskendumine uuele olekule

Elujõuvoo võimendamine

Lõdvestumine, stressi vabanemine

Õnnistuse ja harmoonia sageduse võimendamine

Maandus

Uuestisünd Puhta Minana, Üksolemisena

Julguse, tolerantsuse suurendamine

 

Kõik muutused on häälestatud olema nii Sinu kui kõikide hingede kõrgeima potentsiaali hüvanguks.

 

Seanssi saad vastu võtta praegusest 18. märtsi südaööni endale sobival päeval ja kellaajal, mulle eraldi seansi vastuvõtmisaega teatada pole tarvis. Seansi kestvus u 23 min. Seanss on salvestatud detsembris 2015.

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.


Pühitsus on miski, mis muudab Su uue kogemuse igapäevaselt kättesaadavaks uueks olekuks. Iga sõna, mõte ja kogemus on muutus ja selle muutusega kaasa lennates on võimalik tõusta uutesse teadvuseväljadesse, mis aitavad vana tüüpi teemadel lihtsalt lahustuda puhtaks armastuse väljaks. Tänutunne kõigi kogemuste eest avab värava, mill kaudu saab ajaloo tarkus Sulle kannatuse asemel toetuseks kui lubad...

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella
Reiki Meister

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit:

Loe lisaks blogist
bottom of page