top of page
Kaitseinglitega soovide täitumise ja tarvenduse seanss

 

*Seanssi saad alla laadida tänasest 14. aprilli kella 19ni endale sobival päeval ja kellaajal, mulle eraldi seansi vastuvõtmisaega teatada pole tarvis.

 

  • Puhastume nendest mustritest, mis enam ei toeta - kõik ihad ja soovid, mis tooksid kannatust püsiva rõõmu asemel, ning enda ja teiste seatud piirangutest.

  • Seega tervenevad ka meie suhted teistega, kuna kaob vajadus maskidemängu järele.

  • Loome selge kanali, et ära tunda omaenda südame kõrgeimad soovid.

  • Ühendus kaitseinglite ja nende tarkuse ja juhatusega.

 

Inimeseks olemine võib koosneda mitmetest mustritest. On neid, mis kannavad meid sõndsusesse ja neid mis jätavad nõiaringides siplema. On vaja selget otsust ja selgeid taotlusi, et need vanad mustrid vabastada ja lubada tulla enda ellu sellel, mis tegelikult meid teenib nii maisel kui vaimsel tasandil.

Elu isetoob meile kõik, mis vaja, kui koha vabastame, kuhu see tulla saaks.

Tahaksid veidi inspiratsiooni ja selges juhatuses liikuda selgusesse? See on Sulle ja Sa väärid parimat!

 

Helget ja külluslikku kevadet, kallis teekaaslane!

 

 

Meie elu on püha ja nii ka eluenergia!

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.


See seanss aitab meile meelde tuletada, et meie kodu on püha väljendus meist endast. Austades ja korrastades enda kodu, puhastume ka ise. Saame energeetiliselt ise oma kodu ümber seadistada, selleks pole tarvis muud, kui selgeid uusi otsuseid, hoida keskendumist ja suunata valgust ja armastust. Sa oskad seda suurepäraselt, kui soovid!

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella Shakti
Maagilise Reiki Meister

 

 

 

 

 

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit

Palun joo ka rohkesti vett peale seanssi, et keha saaks puhastuda!

 

 

 

 

PayPal ButtonPayPal Button
bottom of page