top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

ENESEKINDLUSE AFIRMATSIOONID

oled tajunud, et on kõrini sellest hirmupusades siplemisest?

 

On aeg astuda enda enesekindluse väesse ja kokku korjata enda ootused leida õnne või armastust teiste käest. Olles enda väes hakkame ligi tõmbama neid, kes elavad samuti enda väes ja me näme läbi egode manipulatsioonid ning hirmu konksud, mida meisse on visatud.

 

Mitte keegi meist pole pidanud olema "täiuslik". Kõigile meil on enda enesekaitse mehhanismid, millega me oleme oma elu reguleerida proovinud.

 

Sageli hakkab juba meie väe, tahte ja loomulikkuse mahasurumine ja manipuleerimine peale lapsepõlvest. Seda seepärast, et ka meie vanemaid solgutati ja sunniti, käsutati ja karistati, kui nad ei teinud oma vanemate või õpetajate tahtmist mööda. Selline hingede väänamine on olnud trend. Enda väe äraandmine e elamine teiste inimeste juhatuse järgi ja mitte enda südant kuulates, on üks väga levinud mentaalne ja hingeline ebaterve muster. Mõnes mõttes võib öelda, et enamus inimesi on lausa hingeliselt sandistunud, sest pole olnud oskust lapse-staatusest välja astuda. Seda ei saa keegi sundida. Selle järgi isu peab endal olema. Kui see teema kõnetab sind, siis see meditatsioon siin on sulle. Võibolla oled juba teinud esimesi samme, et astuda tõelisesse hingelisse iseseisvumisse. See omakorda võib aga äratada ka hirmusid ja kartust, et keegi paneb meile ikka midagi pahaks. Selline sisemise pimedusega võitlus tuleb valida ise enda sees lõpetada.

On need olnud edukad üritamised või mitte nii edukad, see polegi tähtis. Sest sel hetkel, kui me oma väesse astume, saame aru, et see, mis on ära olnud, on minevik. Kui tahad eleda enesekindlana, on seda vaja ise enda sees selgelt otsustada, võtta ühendust planeet Maaga, enda Kõrgema olemusega ja luua selged otsused elada enda väes.

Seansil:

  • taastame ühenduse oma kõrgema juhatusega

  • loome selged otsused elada kõrgeima plaani kohaselt

  • häälestume kõrgsageduslikku voogu

  • jätame hüvasti igasuguste egomängudega kaasaminemisega

  • toome endasse sisemise tule elada enda valguses ja tões

Seanss on salvestatud 2023 aastal Eestis.

❤️

Seansi eest saad annetuse teha Stella Vainikko ettevõtluskontole EE437700771008746462 või

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus

b-enesekindlus-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

enesekindluse-afirmatsioonidStella Shakti
00:00 / 25:01

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page