top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

ENESEKINDLUS

Ilma enesekindluseta võib sul küll olla palju toredaid mõtteid, kuid samme nende teostamiseks sa ette ei võta. Ja ka teistpidi – ka väga väheste ideedega, ent enesekindlalt edasi minnes leiad kindlasti kõigele lahenduse, mida elus vajad.

Enesekindluse vundamendiks on praktiseerimine.

Fake it till you make it, öeldakse inglise keeles. Kui on mingi koht, kus see tõesti positiivselt toimida saab, siis see ongi enesekindluse teemades.

Eesti keeles võiks see siis kõlada nii – kuniks sa pole enesekindel, aga tahad seda olla, siis lihtsalt mängi et oled ja peagi näed, et sellest mängust saab su elu pärisolek.

Tegelikult on kõik meie eludes mäng (vähemalt alguses olnud), kuniks oleme hakanud arvama, et vot see ongi reaalsus. Aga tuleta meelde – iga kogemuse alguses oleme olnud ju ilmselt suht kohmetud, kohmakad, teinud vigu, eksinud, õppinud eksimustest, parandanud onma haavu. Aga kui kunagi ei proovi, oleme juba ette kaotajaks jäänud.

Ah mina kõndida ei saa, oleme ilmselt lapsena tundnud kui jalad nagu vedelad makaronid all. Siis toetasid ja julgustasid meid meie vanemad. Või isu mänguasjade järele. Või tahtmine ometigi ise sinna maasikapeenra juurde jõuda.

Nüüd on sul vaja ära tunda, mis sind ispireerib, isutama ajab. Ja siis mitte endale enam kaikaid kodaratesse visata enda programmeerimisega: ah ma ei oska, mina ei suuda, see pole võimalik jne vaid hoopis end häälestada, joondada enda enesekindluse lainepikkusele.

Kõik inimesed, kes on elus midagi lahedat saavutanud ja teinud, on pidanud selle sammu astuma – enesekindlalt sellesse kogemusse minema, et see sündida saaks. Ei ole võimalik olla edukas rokklaulja, olümpiamedali võitja, menukirjanik, meisterkokk ega isegi mitte korstnapühkija kui enda enesekindlust pole enda seest välja kaevanud.

Kui on tehtud uurimistöid, et mida inimesed kõige seksikamaks omaduseks peavad, siis see pole mitte suured tissid ega meeste suur kinganumber (noh, mõistate, mis ma mõtlen), siis see, et inimene on enesekindel.

Mina tajun nii, et enesekindlus ei tähenda mitte ülbust ega üleolekut, vaid oskus suunata oma energiat armastavalt ja heasoovlikult, kõigi kõrgeimat heaolu silmas pidades selliselt, et sellest saaks sündida kõige suurem armastus kõikide jaoks. Ehk siis heasüdamlikkus on tugevate ja enesekindlate inimeste tunnus, mitte pehmode ja nõrkade, nagu ehk on arvanud. Nõrgad ja enesekindlusetud inimesed püüavad parandada seda, kuidas nad teiste jaoks välja näevad, püüavad rikastuda teiste arvelt, sisemiselt tugevad inimesed pööravad samavõrd tähelepanu mitte vaid välisele, aga sisemisele harmooniale ning keskenduvad sellele, et luua jätkusuutlik maailm, mis pole vaid kasuahnusele üles ehitatud.

LisaKs siia alla veel tunnuseid, mis võivad viidata, et inimene võiks enda tõelise enesekindluse kasvatamisega tegeleda:

* kogemuste isiklikult võtmine

* ei talu kriitikat

* ei julge suhelda

* pahatahtlikkus

* liigne iseenda teemade üle juurdlemine

* füüsilised probleemid seedimise, ainevahetusega

Kuidas saad veel enda enesekindluse voole hästi kaasa aidata ka peale meditatsiooni kuulamist:

* koosta nimekiri, mis situatsioonides soovid enesekidlam olla

* õpin juurde ja õpetan ennast, kuidas sellistes olukordades võiks teisiti käituda kui senini

* teen füüsilist trenni ja treenin endale tugevad kõhulihased, seljalihased, jalaihased, käelihased – tugevas kehas on enesekindlus loomulik tunne

* lõpetan enda kallal vingumise

* ei kuula enam, kui keegi teine mind kritiseerib

* toetan ennast julgustava sisemonoloogiga

* teen igapäevaselt ennast tugevdavaid praktikaid – mediteerimine, jooga, hingamistehnikad, taliujumine vms

* õpin midagi uut et mõtted omna murede juurest minema saada ja muuta oma energiasagedust

* leian endale uued mõttekaaslased, kes on mind toetavad ja usuvad minusse

* kui soovin, siis muudan oma elukohta, välimust, käitumisharjumusi, loobun sõltuvustest ja valin selle asemel tegeleda tervislikumate harjumustega

* vajadusel leian professionaalset abi – abi küsimine pole nõrkuse, vaid tugevuse tunnus!

* naeratan endale ja ütlen igal hommikul ärgates – täna tuleb mu elu parim päev ja nii ka iga järgmine, ma väärin armastust ja armastan ennast!

* julgen öelda jah, kui miski meeldib ja tahan seda kogemust ja julgen öelda ei, kui tunnen kasvõi natukenegi ebameeldivust

Kui soovid, siis see meditatsioon siin ongi spetsiaalselt neile, kes endas selle uue eduvoo sammu tahavad astuda, aga vajaks selleks pisut paremat taipamist oma enesekindluse olemasolu kohta.

Õppimine on tore, aga ma soovitan, et mitte oma enesekindlust suvaliselt ja hulljulgelt paristada, vaid ikka nende kohtade peal, kus päriselkt ka tahaks edukas olla. ja seda mitte teistele tõestamiseks, vaid sellepärast, et see tundub sulle endale elu kõige lahedam koht ja viis.

Imelisi uusi (v)alguseid sulle!

Stella

Seanss on salvestatud aastal 2018

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b_enesekindlus_ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine nr 1 avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, siis

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

EnesekindlusStella Shakti 2018
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

B-AUGUST.jpg
bottom of page