top of page

ENESEHINNANGU TERVENDUS

 

Enesehinnangut on läbi aegade väga erinevalt mõistetud. Enamasti kasutatakse seda kontekstis, et keegi on liiga kõrge enesehinnanguga ehk siis hindab enda võimeid üle või ei oska enda väärtust piisavalt rakendada, et välist edu saavutada. Aga see võib tekitada väga suure lõhestatuse sisemiselt - sest tegelikult me ju enda sees teame, et me pole enda võimed, saavutused ja aukirjad, vaid meie tuumolemus on palju ülevam mistahes sõnadega kirjeldatavast.

 

Et ennast osata hinnata on vaja esiteks aru saada, kes see mina on, keda me hindame ja väärtustame. Kui arusaamine enda tõelisest olemusest on lünklik, siis võib inimene sadu elusid elada ja enda jalatallad rakku joosta, otsides seda väärtuslikkust taga välistest oludest. Eks me ju tea palju lugusid maailma õnnetutest rokkstaaridest või rahulolematutest kuulsustest, kes ju näiliselt on saavutanud kõik selle, mida võiks pidada eduks. Kõikide kannatuste põhjus on teadmatuses, unustamises ja hirmudele keskendumises.

Ent õige teadmine toob vabanemise valedele kogemustele toetumisest!

 

Tõeline teadmine on isiklik kogemus. Edu kogemus on poolik, kui inimene ise ennast eduna ära ei tunne. Mitte inimene ei koge edu tunnet, vaid tegelikult on meie tuumolemus ise edu, valgus ja armastus.

 

See ei tähenda, et väliselt asjad hästi ei võiks olla, aga sisemine rahulolu ja sisemine vankumatu enesekindlus saab saabuda siis, kui oled esiteks enda sisemusega, enda südamega ühenduses ja ennast tõesti ära tundnud, enda tõelisesse olemusse ankurdunud. Siis kaob vajadus otsida tunnustust, heakskiitu, kuhjade viisi kulda, karda ja kuulsust. See kogemus asendub sügava õnnistuse kogemusega enda südames ning igast kogemusest saab varandus ja väärtuslik võimas pühitsus.

 

Kui elu jooksul oled jäänud uskuma lugusid, et oled nõme, väärtusetu, loll, saamatu ja laisk ja seda juhtumisi endale ikka ja jälle oled meelde tuletanud, siis on tarvis lihtsalt teadvustada, et see pole tõde. Ebatõdede vahetamine tões elamise vastu võib olla pikem protsess kui lihtsalt üks-kord-mõtlen-selle-peale, sest need automaatsed harjumused võivad olla väga sügavalt meie dna-s. Sõltuvus draamast ja negatiivsusest on samasugune sõltuvus nagu alkoholism, mis on nii levinud, et seda on peetud lausa normaalseks. Maitseb vastik, mõjub laastavalt ja pärast on paha olla. Tuleb tuttav ette?

 

Inimene, kes ennast armastab, ei piina enam ennast negatiivsuse või enese ja teiste materdamisega.

 

Kui soovid vabaneda enda poolt valitud hirmuloomise tee käimisest, on tarvis ise ka otsustada enda armastuse tee valida. Kui arvad, et keegi teine on vastutav sinu õnne eest, siis sa ei saa enda väge täiel määral kasutada, sest siis on ikka keegi "teine" kuskil väljapool, kes su asju paremini teab. Parim kingitus nii sulle kui sind ümbritsevatele on see, kui õpid elama kooskõlas enda südamega, kuulama oma intuitsiooni ja olema heasoovlikkuses nii enda kui maailam suhtes!

 

Ikka ise on tarvis otsustada olla see, kes sa olla tahad - olla Looja osa - see pole väljavalitutele, vaid meie tõeline olemus, tunnistad seda või ei. Sina oled Looja. Sina oled enda maailma Jumal, Jumalanna ja oma universumi kogemuste tellija.

 

Just selle ümberhäälestumise protsessi toetuseks olen salvestanud selle nädala juhendatud meditatsiooni, et saaksid ise enda sees iseenda kõrgema aspektiga enam ühendust. Võid seda seanssi kuulata mitu korda, kui soovid, piiramatu aja jooksul. Iga kord seanssi kuulates ja energiavoogusid enda ellu kutsudes, saad enam kontakti iseenda väe ja mäletamisega enda tõelisest olemusest. Seanss on salvestatud aastal 2019.

 

 

 

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

b-enesehinnang-ruut.png
Enesehinnangu tervendusStella Shakti 2019
00:00

 

 

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse, kui seda veel teinud pole:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD OKTOOBRIS 2019

bottom of page